تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
4

پیگیری تعیین تکلیف املاک شهرک الزهرا و اسفالت معابر اولویت شهرداری بیستون در سال جاری خواهد بود  

  • کد خبر : 5191
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹
پیگیری تعیین تکلیف املاک شهرک الزهرا و اسفالت معابر اولویت شهرداری بیستون در سال جاری خواهد بود   

پیگیری تعیین تکلیف املاک شهرک الزهرا و اسفالت معابر اولویت شهرداری بیستون در سال جاری خواهد بود

شهردار بیستون پیگیری تعیین تکلیف املاک شهرک الزهرا و اسفالت معابر را اولویت این شهرداری در سال جاری عنوان کرد.

 

 

به گزارش الوند _ رضا فرحبخش در گفت وگو با این پایگاه خبری اظهار داشت: شهر بیستون در زمره ۸ شهری است که در ایران نام شهر جهانی را یدک می کشد ضمن اینکه قرار گرفتن در مسیر کرمانشاه به همدان آنرا به یکی از پرترددترین شهرهای غرب کشور مبدل کرده است.

وی افزود: متاسفانه اعتباری که هر ساله به بیستون تعلق می گیرد نه درشان یک شهر جهانی بلکه در حد یک شهر معمولی است که این امر موجب شده نتوانیم زیر ساخت های مناسبی ایجاد کنیم.

فرحبخش تصریح کرد: در سال جاری و در جریان سفر وزیر میراث فرهنگی به شهر بیستون این مطالبه طی درخواستی به ایشان تحویل شد که امیدواریم بزودی شاهد تحقق این خواسته بحق باشیم.

شهردار بیستون در ادامه پیگیری تعیین تکلیف املاک شهرک الزهرا و اسفالت معابر را اولویت این شهرداری در سال جاری عنوان کرد و گفت:قرار گرفتن شهرک الزهرا در بافت تاریخی شهر موجب شده ساکنان آن از هر گونه ساخت و ساز منع شوند که این امر موجب نارضایتی شهروندان شده است که با پیگیری دکتر رضایی و بازدید مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی ازاین شهرک و قول مساعد ایشان مقرر شد مجوز ساخت تا دو طبقه صادر گردد.

این فعال شهری گریزی نیز به اسفالت معابر به عنوان دیگر اولویت این شهرداری زد و گفت : سعی داریم با توجه به مناطق کمتر توسعه یافته نسبت به اجرای عدالت در خدمات رسانی گام برداریم که به همین منظور اسفالت معابر شهرک بلوردی در دستور کار قرار گرفته و طی روزهای آینده دو خیابان این شهرک اسفالت خواهد شد.

وی در پایان از پیشرفت ۸۰ درصدی نماز خانه ولیعصر شهرک بیستون خبر داد و گفت : تکمیل این نمازخانه به پنج میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که با قول استاندار محترم مبنی بر تخصیص اعتبار امیدورایم بزودی شاهد افتتاح آن باشیم .

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5191