تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
0

پروازهای فرودگاه سنندج بزودی ساماندهی می شود

  • کد خبر : 6146
  • ۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹
پروازهای فرودگاه سنندج بزودی ساماندهی می شود

پروازهای فرودگاه سنندج بزودی ساماندهی می شود

استاندار کردستان از ساماندهی پروازهای فرودگاه سنندج و در پیش گرفتن تمهیدات لازم برای ثبات در انجام پروازها خبر داد.

به گزارش الوند _ اسماعیل زارعی کوشا در دیدار با یگان حفاظت پرواز فرودگاه سنندج و به مناسبت پنجم دیماه سالروز استقرار سپاه پاسداران در صنعت هوانوردی غیر نظامی کشور ضمن گرامیداشت این مناسبت به مشکلات دیرپای فرودگاه سنندج در انجام پروازها اشاره کرد و گفت: برخی رویه های ناصحیح از گذشته تاکنون وجود داشته است که ما به دنبال آصلاح آن هستیم.

وی اضافه کرد:با پیگیری های صورت گرفته، در آینده نزدیک مشکل پروازهای فرودگاه سنندج را به نوعی حل خواهیم کرد که حداقل به صورت روزانه شاهد یک پرواز رفت و برگشت به سنندج باشیم.

زارعی کوشا در ادامه به واگذاری وظیفه حفاظت هواپیمایی کشور در پنجم دیماه سال ۶۳ به فرمان حضرت امام (ره) اشاره کرد و گفت:از آن تاریخ به بعد حتی شاهد یک مورد هواپیما ربایی یا مخاطره پروازی نبوده‌ایم که نشانه غیرت پاسداری و التزام به حفظ امنیت توسط سپاه پر افتخار است.

وی امنیت را یکی از بزرگترین نعمت‌ها و در جهت حفظ سلامت جامعه دانست که توسط نیروهای نظامی و امنیتی ایجاد شده و همگان باید قدردان این امنیت پایدار باشیم.

استاندار کردستان خدمات یگان حفاظت پرواز و حساسیت محافظت از فرودگاه‌ها  در جریان اغتشاشات اخیر را یادآوری کرد و گفت: فرودگاه‌ها از جمله اماکن حساسی هستند که هرگونه مخاطره‌ای در آن می‌تواند با مانور تبلیغاتی رسانه‌های معاند روبرو شود، بنابراین حفظ اماکنی از این دست حائز اهمیت ویژه است.

وی ادامه داد:مجموعه حفاظت پرواز فرودگاه سنندج شناخت دقیق و کاملی از وظایف و رسالت خود دارند و مردم ما همواره آرامش و امنیت خود را مرهون هوشیاری و وظیفه شناسی شما و دیگران نیروهای حافظ امنیت هستند

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6146