تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
1

پتروشیمی دهلران تعطیل نمی شود  

  • کد خبر : 8065
  • ۲۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۱
پتروشیمی دهلران تعطیل نمی شود   

پتروشیمی دهلران تعطیل نمی شود

 

استاندار ایلام با اشاره به پیگیری‌ها در خصوص پتروشیمی دهلران و تماس با مدیرعامل صندوق بازنشستگی نفت و مدیر عامل پتروشیمی دهلران گفت: از همه‌ی توان و ظرفیت‌های استانی و ملی برای ادامه‌ی فعالیت این پروژه استفاده شده است تا این پتروشیمی تعطیل نشود.

به گزارش الوند_ حسن بهرام نیا روز جمعه ۲۳ تیرماه در جمع کارگران پتروشیمی دهلران حضور یافت و ضمن شنیدن مطالبات و خواسته‌های آنان در تماس تلفنی با مدیرعامل شرکت پتروشیمی و نشست با مدیران مربوطه، پیگیر رفع مشکلات کارگران این مجموعه شد.

 

وی در جمع کارگران گفت: هر پروژه‌ای تا مرحله‌ی بهره‌برداری مشکلاتی پیش رو دارد و با فراز و فرودهایی همراه خواهد بود که طبیعی است.

 

بهرام نیا با اشاره به پیگیری‌ها در خصوص پتروشیمی دهلران و تماس با مدیرعامل صندوق بازنشستگی نفت و مدیر عامل پتروشیمی دهلران و سایر رایزنی‌ها، افزود: اراده‌ی همه بر ادامه‌ی فعالیت پروژه است.

 

استاندار ایلام ادامه داد: تاکید ما و همه‌ی دست‌اندرکاران بر جلوگیری از بیکاری نیروهای شاغل است و چنانچه در مقطعی پروژه تعدیل نیرو کند باید حقوق کارگران پرداخت شود.

 

وی با اشاره به مشکلات ال سی پروژه،  خاطرنشان کرد: عوامل دخیل در پتروشیمی قول داده‌اند نیرویی بیکار نشود و بنده هم با جدیت در مرکز برای رفع مشکلات پروژه تلاش و پیگیری می‌کنم و در این مدت نیز از همه‌ی توان و ظرفیت‌های استانی و ملی برای ادامه‌ی فعالیت پروژه استفاده شده است و بدانید که پتروشیمی دهلران تعطیل نمی‌شود.

 

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8065