تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

وزیر اطلاعات: رفع دغدغه های مردم از مهمترین شاخصه های مسول جهادی است

  • کد خبر : 2343
  • ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
وزیر اطلاعات: رفع دغدغه های مردم از مهمترین شاخصه های مسول  جهادی است

وزیر اطلاعات: رفع دغدغه های مردم از مهمترین شاخصه های مسول جهادی است

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه رفع دغدغه های مردم از مهمترین شاخصه های مسول جهادی است، گفت: امروز وظیفه همه دلسوزان نظام است که با وحدت و همبستگی و با حرکت جهادی و ارزشی خدمت فوق العاده ای به مردم ارائه کنند.

 

به گزارش الوند_ حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب روز پنجشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۰ در جریان سفر به استان همدان ودر شورای اداری این استان اظهار داشت : تمام همت و تلاش دولت‌مردان در دولت سیزدهم بر این است که خدمات موثری را به مردم ارائه دهند و همه اقشار جامعه رایحه خوش خدمت صادقانه را دریافت کنند و تلاش بر این است که وضعیت معیشت مردم هرچه زودتر بهبود یابد.

وزیر اطلاعات ، همدان را شهر علم و عالم پرور خواند و افزود: اسلام عزیز بود که عزت و اقتدار به ما داد و امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در جهان پذیرفته شده و قدرت‌های بزرگ در مقابل ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده اند.

وی ادامه داد: این اقتدار و عزت در حالی بوجود آمده که از فردای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان با فتنه انگیزی، جنگ تحمیلی، ترورهای ناجوانمردانه و جنگ اقتصادی تلاش کرده اند که مانع پیشرفت و توسعه ایران و ایرانی شوند که به حول قوه الهی و با فداکاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و حضور هوشمندانه مردم در صحنه ناکام مانده اند و شکست‌های پی در پی متحمل شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با بیان اینکه کشور در میان قدرت‌های جهانی می درخشد، یادآور شد: جمهوری اسلامی با قدرت و دست پر در مذاکرات برجام حضور پیدا کرده و از حقوق حقه ملت دفاع میکند.

استاندار همدان نیز دراین جلسه بیان داشت: سلامت و امنیت دو رکن اصلی جامعه است که دولت سیزدهم این دو موضوع را در اولویت اصلی خود قرار داده است.

علیرضا قاسمی فرزاد تصریح کرد: دولت جدید در صد روز گذشته با افزایش سرعت واکسیناسیون عمومی توانست مانع از ایجاد موج های مرگبار کرونا در کشور شود و اکنون به شرایطی رسیده ایم که تزریق دوز سوم واکسن نیز برای حفظ سلامت عمومی ایجاد شده است.

نماینده ولی فقیه در استان هم وحدت رویه بین مسئولان را اثر بخش عنوان کرد و گفت: به مدد اتحاد و همدلی و همبستگی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، استان همدان امروز یکی از امن ترین استان های کشور بوده و در مسیر رشد و توسعه بر پایه وحدت استوار است.

گفتنی است وزیر اطلاعات امروز در بدو ورود به همدان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و سپس با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان با وی دیدار و گفتگو کرد.

در پایان سفر یک روزه وزیر اطلاعات به همدان مدیر کل جدید اطلاعات معرفی و از زحمات مدیرکل قبلی قدردانی شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2343

برچسب ها