تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

ورود دادستان کرمانشاه به کمبود برخی اقلام دارویی 

  • کد خبر : 6398
  • ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۱
ورود دادستان کرمانشاه به کمبود برخی اقلام دارویی 

ورود دادستان کرمانشاه به کمبود برخی اقلام دارویی 

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از ورود به ماجرای کمبود برخی اقلام دارویی در کرمانشاه خبر داد و گفت: در این رابطه تعدادی از داروخانه های متخلف در سطح استان شناسایی و برای پلمب آنها اقدام شده و تلاش تیم های امنیتی و نظارتی برشناسایی داروخانه های متخلف ادامه دارد.

 

به گزارش الوند _ شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به وصول برخی گزارشات مبنی بر کمبود تعدادی از اقلام دارویی در کرمانشاه، اظهارکرد: پس از اینکه گزارشاتی را از برخی از شهروندان در این رابطه دریافت کردیم، در راستای حفظ حقوق عامه دستور ویژه ای برای رسیدگی به این مسئله صادر شد.

وی تصریح کرد: به منظور رسیدگی به چرایی کمبود برخی اقلام دارویی بویژه داورهای بیماران خاص در استان به نهادهای امنیتی و نظارتی دستور داده شد تا موضوع را در اسرع وقت رسیدگی کنند.

دادستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تیم های نظارتی و امنیتی پس از بررسی ها متوجه شدند که در داروخانه های کرمانشاه موضوعی به نام کمبود برخی اقلام دارویی وجود ندارد، بلکه به اندازه کافی دارو موجود بود.

وی تصریح کرد: متاسفانه بیمارانی که به برخی از داروها نیاز داشتند، وقتی به تعدادی از داروخانه ها مراجعه می کردند، متصدیان داروخانه از دادن داروی مورد نیاز بیمار استنکاف کرده و اعلام می کردند که موجودی ندارند.

کرمی با تاکید براینکه در این رابطه تعدادی از داروخانه های متخلف در سطح استان شناسایی و برای پلمب آنها اقدام شد، اعلام کرد: تیم های امنیتی و نظارتی که برای رسیدگی به این مسئله تشکیل شده اند، کماکان به نظارت های خود ادامه خواهند داد تا با شناسایی داروخانه های متخلف اقدام به پلمب آنها کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6398