تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

ورزشکاران لرستانی می‌توانند به پیشرفت ورزش در کشور کمک کنند

  • کد خبر : 7387
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹
ورزشکاران لرستانی می‌توانند به پیشرفت ورزش در کشور کمک کنند

ورزشکاران لرستانی می‌توانند به پیشرفت ورزش در کشور کمک کنند

استاندار لرستان گفت:ورزشکاران لرستان میتوانند با توانمندی های خود به رشد و پیشرفت ورزش کشور در رشته های مختلف کمک کنند.

به گزارش الوند _ فرهاد زیویار  در دیدار با غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی، ورزشی و نائب رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه ورزشکاران لرستانی دارای استعداد و توانایی فراوان در رشته‌های گوناگون هستند و در برهه‌های مختلف در اکثر رشته‌های ورزشی در سطوح ملی و بین‌المللی درخشیده‌اند، عنوان کرد: ورزشکاران لُر توانسته‌‌اند با بضاعت کم لرستان از لحاظ امکانات ورزشی، در تیم‌های بزرگ کشور و حتی تیم‌های ملی در رشته‌های مختلفی همچون فوتبال، هندبال، ورزش‌های رزمی، کشتی، وزنه‌برداری حرف برای گفتن داشته باشند و عناوین قهرمانی را کسب کنند.

وی با اشاره به موفقیت کشتی گیران لرستانی در دهه ۶۰ و اوایل ۷۰ اظهار کرد: در این دوره بسیاری از اعضای تیم ملی را ورزشکاران لرستانی تشکیل داده بودند.

زیویار بر توجه بیشتر به ورزش لرستان تاکید کرد و گفت  : این توجه از روی استیصال نیست؛ بلکه ورزشکاران لرستانی به دلیل توانمندی‌های خود می‌توانند به پیشرفت ورزش در ورزش کشور کمک کنند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه جریان‌سازی مناسبی در ورزش لرستان به وجود آمده است، یادآور شد : این جنب‌وجوش می‌تواند منشا اثرگذاری باشد و اگر در رشته‌های ورزشی، تعهد در کنار توانمندی‌ها قرار بگیرد حرف‌‌های بسیاری برای گفتن وجود خواهد داشت.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7387