تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

واحد ۲ نیروگاه شهید مفتح به شبکه سراسری متصل شد

  • کد خبر : 2294
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
واحد ۲ نیروگاه شهید مفتح به شبکه سراسری متصل شد

واحد ۲ نیروگاه شهید مفتح به شبکه سراسری متصل شد

در اقدامی جهادی از سوی متخصصان نیروگاه شهید مفتح واحد ۲ این نیروگاه در کوتاهترین زمان پس از انجام تعمیرات به شبکه سراسری متصل شد.

 

به گزارش الوند  به نقل از  روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح، سرپرست معاونت تعمیرات نیروگاه شهید مفتح ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: درپی بروز اشکال در فن ری سیرکوله گازهای بویلر B-GRF واحد شماره ۲ نیروگاه، بلافاصله با بررسی های فنی موضوع توسط معاونت های تعمیرات و تولید و جلوگیری از خروج این واحد، مجوز خروج واحد ۲ این مجموعه برای برنامه تعمیراتی ۷۲ ساعته از مدیریت شبکه برق کشور اخذ شد و واحد ۲۵۰ مگاواتی نیروگاه شهید مفتح در ساعت ۱ بامداد روز چهارشنبه ۹ آذر از شبکه سراسری جدا شد و اقدامات تعمیراتی آن آغاز گردید.

مسعود جاویدانی با اشاره به شرایط خاص شبکه برق و نیاز به تولید انرژی افزود: این تعمیرات در اقدامی جهادی با حضور پیوسته کارکنان تعمیراتی در سه شیفت پیوسته و ۲۴ ساعته در طی ۴۸ ساعت و زودتر از موعد مقرر به پایان رسید و این واحد در ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۲ آذر به شبکه سراسری متصل شد.

جاویدانی در پایان ضمن قدردانی از هماهنگی تمامی معاونت ها در انجام سریع این تعمیرات تصریح کرد،همگرایی و همدلی بین مدیران و کارکنان نیروگاه نقش مهمی در پیشبرد اهداف و رسیدن به موفقیت های شرکت داشته است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2294

برچسب ها