تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
1

هیچ مشکلی برای تردد زوار در مرز مهران وجود ندارد

  • کد خبر : 8338
  • ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
هیچ مشکلی برای تردد زوار در مرز مهران وجود ندارد

هیچ مشکلی برای تردد زوار در مرز مهران وجود ندارد

استاندار ایلام گفت: با وجود افزایش تردد زوار در استان، عبور و مرور روان است و هیچ مشکلی برای تردد در مرز مهران وجود ندارد.

 

به گزارش صنعت_ دکتر حسن بهرام‌نیا بیان داشت : پارکینگ بزرگ اربعین ظرفیت ۱۰۰ هزار خودرو را دارد که با احتساب پارکینگ‌های دولتی و خصوصی، ظرفیت پارک بیش از ۱۸۰ هزار خودرو در شهر مهران فراهم شده است.

وی افزود: جهت رفاه حال زوار، پارکینگ شماره دو اربعین نیز ایجاد شده و نماز‌خانه، آبسردکن، چشمه سرویس بهداشتی ایجاد و فروشگاه نیز راه‌اندازی و آماده ارایه خدمت می باشد.

استاندار ایلام ظرفیت پارکینگ بزرگ اربعین را ۱۰۰ هزار خودرو اعلام کرد و اظهار داشت: پارکینگ شماره یک اربعین ظرفیت ۶۰ هزار خودرو و پارکینگ شماره ۲ ظرفیت پارک ۴۰ هزار خودرو را دارد.

وی با اشاره به وضعیت تردد زوار در استان ایلام گفت: با وجود افزایش تردد زوار، اما تردد روان است و هیچ مشکلی برای تردد زوار وجود ندارد.

رییس ستاد اربعین استان ایلام اضافه کرد: همه امکانات و رفاهیات برای زوار مهیا شده است و زوار در پارکینگ بزرگ اربعین بدون معطلی سوار اتوبوس شده و راهی میدان اربعین می شوند.

وی با اشاره به نشست‌های مشترک با استاندار واسط عراق برای ارایه بهترین خدمات‌دهی به زوار، بیان کرد: یک قرارگاه مشترک در نقطه صفر مرزی ایجاد شده است که استانداران ایلام و واسط آخرین مسایل و مشکلات پایانه را مورد بررسی قرار می‌دهند و تصمیمات لازم را اتخاذ می کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8338