تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
1

همراهی و همکاری مردم در کنترل خاموشی‌ها موثر است

  • کد خبر : 8071
  • ۲۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
همراهی و همکاری مردم در کنترل خاموشی‌ها موثر است

همراهی و همکاری مردم در کنترل خاموشی‌ها موثر است

استاندار لرستان گفت: همراهی و همکاری خوب مردم، اقدامات مدیریت بار در بخش‌های اداری، صنعتی، کشاورزی، سبب جلوگیری از خاموشی‌ها در شبکه توزیع برق به‌ویژه در بخش‌های خانگی، تجاری و ادارات خواهد شد.

 

به گزارش الوند _ فرهاد زیویار در بازدید از مرکز کنترل دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان لرستان  با بیان اینکه در سال گذشته با مدیریت انجام شده در سطح این استان در شرکت توزیع برق، کمترین خاموشی‌ها را شاهد بودیم، عنوان کرد: این موضوع در حال حاضر نیز در سال جاری مداومت پیدا کرده است و تاکنون هیچ‌گونه خاموشی بابت کمبود نیروی برق اعمال نشده و برخی موارد محدود نیز به دلیل خروج برخی شبکه‌ها از مدار بوده است.

 

استاندار لرستان با تشکر از زحمات مجموعه شرکت توزیع برق استان و همراهی و همکاری خوب مردم افزود: اقدامات مدیریت بار در بخش‌های اداری، صنعتی، کشاورزی، سبب جلوگیری از خاموشی‌ها در شبکه توزیع برق به‌ویژه در بخش‌های خانگی، تجاری و ادارات خواهد شد.

 

زیویار با اشاره به مدت‌زمان باقی‌مانده از فصل تابستان و گرمای ادامه‌دار هوا ابراز امیدواری کرد که با فرهنگ بالای مردم و مشترکان استان در مصرف بهینه برق و همت و تلاش کارکنان صنعت برق استان، شاهد قطعی برق در استان نباشیم و هیچ خانه‌ای در لرستان با قطعی برق مواجه نباشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8071