تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

همدان صاحب کارخانه بازیافت هواپیماهای نشسته می‌شود

  • کد خبر : 2649
  • ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵
همدان صاحب کارخانه بازیافت هواپیماهای نشسته می‌شود

همدان صاحب کارخانه بازیافت هواپیماهای نشسته می‌شود

استاندار همدان از احداث کارخانه بازیافت هواپیماهای نشسته توسط وزارت دفاع در این استان خبر داد و گفت: با انجام و اجرای این طرح، زمینه‌های رونق اشتغال برای جوانان و متخصصان این حوزه در استان فراهم می‌شود.

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی‌فرزاد در نشست با سردار طلایی‌نیک، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی وزارت دفاع و جمعی از مدیران این وزارتخانه، در راستای طرح ملی احداث کارخانه بازیافت هواپیماهای نشسته در این استان، اظهار داشت: استان همدان دارای ظرفیت‌های مناسبی برای اجرای طرح ملی احداث کارخانه بازیافت هواپیماهای نشسته دارد که اجرای این طرح در افق بلند مدت، می‌تواند یک آورده خوب برای استان باشد.

وی افزود: اجرای این طرح در استان همدان برای نخستین‌بار در خاورمیانه توسط وزارت دفاع، جای تشکر و قدردانی دارد و مجموعه مدیریتی استان نیز تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا اعتبار این پروژه برای سال آینده عملیاتی شود‌.

استاندار همدان با اشاره به اینکه زمین مورد نیاز جهت اجرای این پروژه در کنار فرودگاه همدان جایابی شده است ، گفت : اجرای این طرح، علاوه بر منافعی که برای استان در پی خواهد داشت، می‌تواند یک منبع درآمد پایدار برای شهرداری همدان نیز محسوب شود که امیدواریم شورای محترم شهر و شهرداری همدان همکاری‌های لازم برای تسریعِ در انجام این امر را داشته باشند.

نماینده عالی دولت در استان همدان پیاده شدن طرح احداث کارخانه بازیافت هواپیماهای نشسته را یک فرصت طلایی دیگر برای توسعه استان عنوان کرد و یادآور شد : گستردگی این پروژه علاوه بر سرمایه‌‌گذار‌های دیگری، زمینه اجرای طرح‌های بدیع را نیزدر استان فراهم خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2649

برچسب ها