تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2

همت مسولان کرمانشاهی برای راه اندازی پتروپالایش آناهیتا

  • کد خبر : 6518
  • ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲
همت مسولان کرمانشاهی برای راه اندازی پتروپالایش آناهیتا

همت مسولان کرمانشاهی برای راه اندازی پتروپالایش آناهیتا

استاندار کرمانشاه و نایب رئیس و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشستی با وزیر نفت ، مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء و صندوق توسعه ملی، مهمترین طرح ها و مسائل این استان در حوزه وزارت نفت از جمله پتروپالایش آناهیتا را پیگیری کردند.

 

 

به گزارش الوند_ دکتر محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه، دکتر عبدالرضا مصری نایب رئیس و دکتر محمد رشیدی عضو هیات رئیس مجلس روز دوشنبه ۱۷ بهمن درنشست با مهندس جواد اوجی وزیر نفت، مهمترین طرح ها و مسائل استان در حوزه این وزارتخانه از جمله راه اندازی پتروپالایش آناهیتا را پیگیری کردند.

در این جلسه همچنین با هدف پیگیری عملیاتی و به نتیجه رسیدن وضعیت پتروپالایش آناهیتا، سردار سیدحسین هوش السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و دکتر میرمحمد صادقی عضو هیات عامل و معاون بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی هم در این نشست حضور داشتند تا حوزه عمرانی و تامین اعتبار این طرح کلان با سرعت بیشتری به نتیجه برسد.

تامین مالی بودجه استان کرمانشاه با تهاتر وزارت نفت و پیگیری وظایف و مسولیت اجتماعی این وزارتخانه و صنایع بزرگ در برابر مسائل استان کرمانشاه نیز از اهم مواردی بود که درباب آن گفتگو و تصمیمات مقتضی گرفته شد.

گفتنی است پتروپالایش آناهيتا از طرح های تحول آفرین استان است که در صورت راه‌اندازی آن، ۱۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6518