تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

همايش تامين مالي غرب کشور سوم آذر در كرمانشاه برگزار مي شود

  • کد خبر : 5753
  • ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
همايش تامين مالي غرب کشور سوم آذر در كرمانشاه برگزار مي شود

همايش تامين مالي غرب کشور سوم آذر در كرمانشاه برگزار مي شود

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري کرمانشاه از برگزاري همايش تامين مالي غرب کشور در سوم آذر ماه با هدف معرفي ظرفيت هاي دانش بنيان و فناوري و كمك به رونق اقتصادی این استان در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش الوند _ بهزاد باباخاني در جلسه هماهنگي براي برگزاري همايش تامين مالي واحدهاي توليدي غرب کشور در كرمانشاه از دستگاه ها و سازمان هاي ذيربط خواست كه نهايت همكاري و هماهنگي خود را براي برگزاري هر چه بهتر اين همايش بكار گيرند.

وي ادامه داد: این همایش سوم آذرماه با حضور مدیران ارشد بورس و فرابورس کشور، مسئولان اقتصادی کشوری، استاندار و مدیران اقتصادی استان، صندوق‌های بزرگ تامین سرمایه کشور، شرکت‌های دانش بنیان و صنعتی متقاضی حضور در بورس و فرابورس و با حمایت استانداری کرمانشاه و مشارکت اتاق بازرگانی و بورس منطقه‌ای غرب کشور در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

معاون استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در اين همايش پنل هاي مختلفي به منظور اطلاع رساني از دستاوردها و ظرفيت هاي استان در بخش دانش بنيان، فناوري، شركت ها و كارخانجات با حضور مديران بخش خصوصي و اجرايي و كارآفرينان و شركت هاي دانش بنيان ايجاد و برگزارخواهد شد.

باباخانی برگزاري اين همايش را فرصت خوبي براي ظرفيت هاي اقتصادي و توليدي استان عنوان كرد و خواستار اطلاع رساني دقيق و مناسبي از جزییات همایش شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5753