تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

هرگونه استخدام غیرقانونی در شهرداری ممنوع 

  • کد خبر : 6052
  • ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۶
هرگونه استخدام غیرقانونی در شهرداری ممنوع 

هرگونه استخدام غیرقانونی در شهرداری ممنوع 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه شهرداران باید تسلط کاملی به قانون داشته باشند، گفت: شهرداران در استخدام نیروهای انسانی فقط باید بر اساس قانون اقدام کنند چرا که هیچ گونه کار غیر قانونی در این زمینه پذیرفتنی نخواهد بود.

 

 

به گزارش الوند _  طهماسب نجفی در نشست گردهمایی شهرداران استان کرمانشاه ، خواستار توجه به خلاقیت و روش های جدید در اجرای برنامه ها توسط شهرداران شد و اظهار داشت: شهرداران موفق و توانمند حتماً حمایت خواهند شد.

وی اضافه کرد: شهرداران باید به خلاقیت، روش های نوین در کارها و همچنین برنامه های آموزشی توجه ویژه داشته باشند که این مهم منجر به کارایی و توانمندی بیشتر برای اجرای بهتر طرح ها خواهد شد.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه  توجه شهرداران به اجرای قانون را مهم و الزامی عنوان کرد و بیان داشت: ضرورت دارد که شهرداران تسلط کاملی به قانون داشته باشند و از ظرفیت های قانونی برای بهبود امور در شهرها استفاده کنند.

مهندس نجفی شهرداری ها را از هر گونه استخدام غیر قانونی برحذر داشت و افزود: شهرداران در استخدام نیروهای انسانی فقط باید بر اساس قانون اقدام کنند و هیچ گونه کار غیر قانونی در این زمینه پذیرفتنی نخواهد بود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه شهرداران توسط شاخص های در نظر گرفته شده، ارزیابی خواهند شد، گفت: بر اساس این شاخص ها شهرداران کارآمد و توانمند مشخص خواهند شد و حتماً چنین شهردارانی حمایت و با ادامه کار آنها موافقت خواهد شد زیرا اجرای برنامه ها در راستای تسهیل امورات مردم برای ما بسیار مهم و دارای اولویت است.

وی با تاکید بر توجه شهرداران به پیگیری طرح ها و اجرای کارها و با بیان اینکه پیگیری معجزه می کند، ادامه داد: شهرداران باید برای کمک به عمران و توسعه هر چه بیشتر شهرها به دنبال خلق درآمدهای پایدار با پیگیری ویژه باشند.

وی همچنین خواستار تعامل شهرداران با شوراها و دستگاه های اجرای به منظور تسریع در اجرای طرح ها شد.

نجفی، بررسی دقیق وضعیت پروژه های عمرانی در حوزه شهرداری ها را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: شهرداران باید به قوانین بودجه، پیوست ها، منابع و سایر ردیف های آن آشنایی کامل داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین شهرداران موظف هستند در اجرای برنامه ها به پیشبرد کارهای مردم و احترام به ارباب رجوع توجه ویژه داشته باشند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از شهرداران خواست تلاش خود را برای استفاده بهینه از منابع آبی در توسعه فضای سبز با توجه به کاهش بارندگی و خشکسالی بکار گیرند.

وی با بیان اینکه دو اولویت مهم دولت اجرای طرح نهضت ملی مسکن و ایجاد اشتغال است، یاد آور شد: شهرداران وظیفه دارند که جهت تسریع در اجرای طرح نهضت ملی مسکن نهایت همکاری و هماهنگی را داشته باشند و از سوی دیگر با خلق درآمدهای پایدار برای شهرداری ها می توانند به ایجاد اشتغال هم کمک کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6052