تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
1

نیکزاد عباسی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه شد

  • کد خبر : 3153
  • ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹
نیکزاد عباسی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه شد

نیکزاد عباسی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه شد

با حضور رئیس کل دادگستری و در جلسه شورای معاونین، ضمن تقدیر از زحمات حمید بهرام زاده سرپرست پیشین معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه، با ابلاغ حکم رئیس محترم قوه قضائیه از سوی رئیس کل دادگستری، «نیکزاد عباسی» معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه شد.

 

به گزارش الوند_ دکتر توسلی زاده ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) گفت: امام کاظم (ع) در کلامی ارزشمند ضرورت کار و تلاش برای رشد و بالندگی را یادآور شده و فرموده اند: کسی که دو روزش با هم برابر باشد زیانکار است.

وی ادامه داد: همچنین امام موسی کاظم (ع) در روایتی دیگر می‌فرمایند: از ما نیست کسی که نفس خود را هر روز محاسبه نکند، پس اگر عمل نیکی کرده از خدا توفیق فزونی آن را بطلبد و اگر عمل بدی انجام داده استغفار و توبه کند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه ضمن تقدیر از زحمات حمید بهرام زاده اظهار داشت: ایشان در زمان خدمت در معاونت پیشگیری در انجام کارها بسیار با انگیزه بودند و غیر از برنامه های ابلاغی دادگستری برنامه های ابتکاری خوبی نیز داشتند.

دکتر توسلی زاده ضمن تبریک به نیکزاد عباسی در سمت جدید یادآور شد: انتظار اجرای دقیق برنامه های ابلاغی و پیشبرد امور را از معاونت جدید پیشگیری داریم.

وی افزود: از برنامه هایی که مورد انتظار است می توان به کاهش حداقل ۲۰ درصدی ورودی و خروجی پرونده های حقوقی و کیفری، مدیریت اختلافات ناشی از پرونده ها و تهیه بسته مدیریتی پیشگیرانه در هر پرونده کیفری اشاره کرد.

دکتر توسلی زاده اضافه کرد: از دیگر موارد مهم، میتوان جلوگیری از وقوع جرایم مهمه با تشکیل منظم جلسات شورای پیشگیری و مدیریت پرونده های کثیر الشاکی را نام برد که باید در اولویت رسیدگی ها به نتیجه برسد، ضمن اینکه شایسته نیست یک نفر دارای پرونده‌های متعدد باشد و یا برخی از اختلافات بعد از سالیان طولانی حل نشده باشد.

در ادامه حمید بهرام زاده ضمن ارائه گزارش عملکرد خود، طی سخنانی گفت: علیرغم مشکلات جدی که در این معاونت وجود داشت به آن سر و سامان دادیم و همواره مقید بودیم تمام امور در چارچوب قانون انجام شود.

در پایان، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اهدای لوح تقدیر ضمن تقدیر از خدمات صادقانه «حمید بهرام زاده» سرپرست پیشین معاونت اجتماعی و پیشگیری دادگستری استان، برای «نیکزاد عباسی» در سمت جدید، آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3153

برچسب ها