تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
4

نگهداری۵۱۳ معتاد متجاهر در کمپ ماده ۱۶ کرمانشاه 

  • کد خبر : 5194
  • ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۹:۴۳
نگهداری۵۱۳ معتاد متجاهر در کمپ ماده ۱۶ کرمانشاه 

 

نگهداری۵۱۳ معتاد متجاهر در کمپ ماده ۱۶ کرمانشاه 

دادستان کرمانشاه بااشاره به اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر از سطح این شهر از نگهداری۵۱۳ معتاد متجاهر در کمپ ماده ۱۶ کرمانشاه خبرداد.

 

به گزارش الوند _ شهرام کرمی پس از بازدید از کمپ ماده ۱۶ کرمانشاه در جمع خبرنگاران، بااشاره به اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر از سطح شهر کرمانشاه، اظهار کرد: طبق بررسی های انجام شده جمع آوری معتادین متجاهر تا ۵۰ درصد به کاهش سرقت های خرد کمک خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: حدود ۵۱۳ معتاد متجاهر کرمانشاه در حال حاضر در کمپ ماده ۱۶ دوران ترک اعتیاد خود را می گذرانند.

 

دادستان کرمانشاه افزود: در این کمپ علاوه بر اینکه به معتادین متجاهر کمک می شود تا اعتیاد خود را ترک کنند، دوره های مهارت افزایی هم برای آنها برگزار می شود و حتی گواهینامه فنی و حرفه ای می گیرند.

 

وی یادآورشد: معتادین بهبود یافته پس از خروج از کمپ با استفاده از مهارتی که آموخته اند می توانند وارد بازار کار شوند تا به این شکل دوباره وارد چرخه اعتیاد نشوند.

 

کرمی در ادامه با ابراز رضایت از کیفیت شرایط فراهم شده برای معتادین متجاهر در این کمپ، عنوان کرد: خوشبختانه از نظر تغذیه ای و سکونت شرایط بسیار خوبی برای این معتادین فراهم شده است.

 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد در آینده به منظور جمع آوری بیشتر معتادین متجاهر از سطح شهر کرمانشاه، مسئولین متولی تعداد کمپ های بیشتری احداث کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5194