تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
1

میزان موفقیت در جذب اعتبارات ملی از معیارهای ارزیابی مدیران کرمانشاهی در سال آینده است

  • کد خبر : 6569
  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶
میزان موفقیت در جذب اعتبارات ملی از معیارهای ارزیابی مدیران کرمانشاهی در سال آینده است

میزان موفقیت در جذب اعتبارات ملی از معیارهای ارزیابی مدیران کرمانشاهی در سال آینده است

 استاندار کرمانشاه با تاکید بر ضرورت برگزاری جلسات کارشناسی در ادارات و آماده سازی تصمیم برای جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: میزان موفقیت مدیران استان در جذب اعتبارات ملی از معیارهای ارزیابی خواهد بود.

 

به گزارش الوند _ محمد طیب صحرایی” در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمانشاه با تبریک جشن پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: باید شکرگزار درگاه الهی برای این حضور عظیم و حماسی مردم در جشن چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی باشیم و نهایت توان و تلاش خود را برای تعالی هر بیشتر چنین مردمی فهیم و بزرگوار بکار بگیریم.

 

وی در ادامه با اشاره به جلسه مهم و تاثیر گذار شورای برنامه ریزی و توسعه برای پیشرفت استان از مدیران خواست که با پشتوانه نظرات کارشناسی و دقیق، پیشنهادات راهبردی برای تصمیم سازی و تصمیم گیری در این جلسه را ارائه دهند.

 

وی تصریح کرد: هر چقدر که اقدامات خود را بهتر ارائه دهیم طبیعتاً نتایج بهتری کسب خواهیم کرد و مدیران باید توجه ویژه ای به تشکیل جلسات کارشناسی زیرمجموعه ادارات ودستگاه های اجرایی خود داشته باشند.

 

مقام عالی دولت در استان کرمانشاه با بیان اینکه در روند تصمیم گیری استان باید سه مرحله مورد توجه قرار گیرد، گفت: اولین مرحله نیاز به بحث های کارشناسی دقیق و چکش کاری مباحث و مسائل در درون ادارات است؛ مرحله دوم رسیدن به تصمیم و تصمیم سازی است و سومین مرحله هم تصمیم گیری است که مرحله سوم باید در جلسات مهم مانند این شورا به نتیجه قطعی برسد.

 

استاندار کرمانشاه در ادامه به بحث مولد سازی اشاره کرد و با بیان اینکه دولت به این موضوع توجه ویژه دارد، اظهار داشت: از این ظرفیت باید برای ایجاد جهش استفاده کنیم و این موضوع یکی از مولفه های مهم برای ایجاد فرصت اشتغال و حرکت مثبت در استان است؛ از اینرو باید برای سال آینده در استان برنامه اثرگذاری وجود داشته باشد.

 

صحرایی همچنین بیان داشت: یکی از ارزیابی های جدی مدیران برای سال آینده میزان توفیق در جذب اعتبارات ملی خواهد بود بنابراین مدیران استان وظیفه دارند در این زمینه با برنامه و جدیت عمل کنند.

 

استاندار کرمانشاه از مدیران استان خواست که از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مجموعه مدیریتی استان برای جذب هر چه بیشتر اعتبارات ملی استفاده کنند.

 

صحرایی در پایان گفت: همه باید با هم افزایی در راستای کاهش مشکلات و حرکت به سمت آبادانی و توسعه هر چه بیشتر استان تلاش کنیم.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6569