تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

ملایر یکی از شهرهای پیشرو کشور در حوزه وقف است

  • کد خبر : 5332
  • ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰
ملایر یکی از شهرهای پیشرو کشور در حوزه وقف است

ملایر یکی از شهرهای پیشرو کشور در حوزه وقف است

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه ملایر یکی از شهرهای پیشرو و برتر کشور در حوزه وقف است، گفت  : باید با همراهی مردم و مسئولان سنگ بنای جدیدی در حوزه وقف پایه‌ریزی شود تا مردم این شهرستان هرچه بیشتر طعم شیرین خدمت در امور خیریه را بچشند.

به گزارش الوند _سلمان اسماعیلی در شورای اداری شهرستان ملایر، ضمن تبریک فرا رسیدن دهه وقف، با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور، بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه مردم و خون هزاران شهید والامقام، راهش را گم نخواهد کرد و با اقتدار این مسیر را ادامه می‌دهد.

وی اضافه کرد: مردم شجاع ایران با وحدت، همدلی، آگاهی و ایمان در مقابل همه ترفندها و دسیسه‌های دشمنان ایستاده اند و مغلوب نقشه‌های آنان نخواهند شد و امروز نیز همانند تمامی عرصه‌ها، ملت ایران در ناکامی دشمنان، قوی ظاهر شدند.

معاون استاندار همدان با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره از کوران حوادث طی سالیان متوالی سر بلند بیرون آمده و به ۴۳ سالگی رسیده است، افزود: عده‌ای که پرورش یافته سفره نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند در حوادث و اتفاقات اخیر شتاب‌زده اظهارنظر کردند و با موضع‌گیری‌های خود موجب تحریک مردم شدند که در این زمینه دستگاه قضایی با تمامی عوامل ایجاد اغتشاشات در کشور با جدیت برخورد خواهد کرد.

فرماندار ویژه ملایر تصریح کرد :ملایر شهر وحدت، شهر بزرگان، شهر دفاع از اسلام و انقلاب است و با اقدامات پیشگیرانه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و اشراف کامل اطلاعاتی، در اتفاقات اخیر با کمترین چالش و خسارت مواجه بود و ملایری‌ها در این عرصه نیز خوش درخشیدند.

اسماعیلی در ادامه از  ملایر به عنوان یکی از شهرهای پیشرو و برتر کشور در حوزه وقف یاد کرد که نام شهر واقفین خیراندیش را یدک می کشد و یاد آور شد : باید با همراهی مردم و مسئولان سنگ بنای جدیدی در حوزه وقف پایه‌ریزی شود تا مردم این شهرستان هرچه بیشتر طعم شیرین خدمت در امور خیریه را بچشند که می طلبد خدمات، اقدامات و عواید وقف به مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی در پایان  با بیان اینکه هیچ شهری با کیفیت ملایر، موکب و خادم نداشت و مردم ملایر در پذیرایی از زائران اربعین سنگ تمام گذاشتند، خاطر نشان کرد :خدمات و تلاش‌های ارزنده دست‌اندرکاران ستاد اربعین، موکب‌داران، خادمان، هیات‌های مذهبی و مردم در عزاداری محرم و صفر، مراسم سوم سیدالشهدا(ع) و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در شهرستان ملایر ستودنی است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5332