تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
3

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه : تشکیل قرارگاه تامین آب شرب شهر کرمانشاه با دستور ویژه استاندار

  • کد خبر : 2750
  • ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه :  تشکیل قرارگاه تامین آب شرب شهر کرمانشاه با دستور ویژه استاندار

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه :

تشکیل قرارگاه تامین آب شرب شهر کرمانشاه با دستور ویژه استاندار

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از تشکیل قرارگاه تامین آب شرب شهر کرمانشاه با دستور ویژه استاندار خبر داد.

 

به گزارش الوند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه ،با توجه به دستور ویژه استاندار کرمانشاه، صبح امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با همراهی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیران کل دفتر فنی، امنیتی و انتظامی و بحران استانداری، آب منطقه ای و فرماندار کرمانشاه، از مسیر خط انتقال آب از گاوشان به تصفیه خانه کرمانشاه بازدید کردند.

منوچهر فخری در حاشیه این بازدید کاری با اشاره به مشکلاتی که در تابستان سال گذشته در زمینه تامین آب شرب شهروندان کرمانشاهی به وجود آمد، عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، استاندار کرمانشاه دستور ویژه‌ای برای تشکیل یک قرارگاه عملیاتی برای تامین آب شرب شهر کرمانشاه صادر کردند.

وی افزود: صبح امروز همراه با مدیران دستگاه های اجرایی یک بازدیدی میدانی از مسیر خط انتقال سد گاوشان به تصفیه خانه کرمانشاه صورت گرفت.

معاون استاندار کرمانشاه تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد در طول مسیر اقدام به برداشت های غیرقانونی از خط لوله انتقال آب کرده اند که با حضور دادستانی این موارد مورد بررسی قرار گرفت و حتما با این موارد برخورد می شود.

فخری یادآور شد: مدیریت ارشد استان هیچ قصوری در رابطه با تامین آب شرب کرمانشاه نمی پذیرد و مدیرانی که در این زمینه کوتاهی کرده اند، باید پاسخگو باشند.

وی ادامه داد : امیدواریم با پیگیری‌هایی که انجام می‌شود سال آینده با رفع برخی نواقص، بتوانیم از حداکثر ظرفیت خط انتقال سد گاوشان برای تامین آب شرب شهر کرمانشاه استفاده کنیم و بخشی از مشکلات شهروندان مرتفع شود.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: هفته آینده در یک نشست ویژه، این موارد بررسی بررسی می شود و از حق شهروندان در زمینه کوتاه نخواهیم آمد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2750

برچسب ها