تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
2

معاون سیاسی استاندار همدان: خدمت بدور از حواشی و اختلافات علاوه بر تقویت اعتماد مردم به نظام،زمینه توسعه استان را فراهم می کند.

  • کد خبر : 2133
  • ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۲
معاون سیاسی استاندار همدان:  خدمت بدور از حواشی و اختلافات علاوه بر تقویت اعتماد مردم به نظام،زمینه توسعه استان را فراهم می کند.

معاون سیاسی استاندار همدان:

خدمت بدور از حواشی و اختلافات علاوه بر تقویت اعتماد مردم به نظام،زمینه توسعه استان را فراهم می کند.

معاون استاندار همدان گفت: جهت توسعه استان نیازمند همفکری ، دوری از حواشی و اختلافات و انسجام بیش از پیش هستیم تا بتوانیم علاوه بر ارتقاء جایگاه استان ،اعتماد مردم را نسبت نظام جمهوری اسلامی ترمیم و تقویت کنیم.

 

همدان _ الوند _ مهدی باب الحوائجی، در مراسم تکریم و معارفه معاون جدید استاندار همدان اظهار داشت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروی از ولایت یک افتخار و توفیق بزرگ است لذا در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت سیزدهم بر مبنای جوان سازی و جوان گرایی دولت و انتقال تجارب بزرگان به مدیران آینده تلاش خواهم کرد.

وی جوان‌گرایی و جوان‌سازی در رده‌های مختلف بخشی را از مهمترین برنامه‌های دولت سیزدهم برشمرد و افزود: برنامه‌ریزی درست و دقیق برای ارتقا و به کارگیری جوانان در دستور کار قرار می‌گیرد.

باب الحوائجی تصریح کرد: روحانیت، علما و مراجع تقلید و حوزه علمیه در استان همواره مورد توجه ویژه بوده و هستند و ما نیز با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و راهبری استاندار در جهت رشد و توسعه استان گام بر می داریم.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری همدان هم‌صدایی و حمایت مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از دولت را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: دست در دست مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، همدانی با رشد و انسجام بیشتر و بهتر از قبل به مردم تحویل می دهیم.

 

وی همچنین بر تقویت سند فرهنگی استان تاکید و یاد آور شد: در جهت اجرایی شدن اسناد که با زحمت و مبتنی بر تفکر و پژوهش تدوین شده تلاش خواهم کرد.

معاون استاندار همدان خاطر نشان کرد: حوزه‌های علمیه جز لاینفک برنامه‌های ما در راستای نورانیت و معنویت استان است و به همین منظور سند قرآنی به عنوان یک منشور استانی همواره مد نظر می‌باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2133

برچسب ها