تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
0

معاون استاندار کرمانشاه: حذف نگاه سیاسی و حرکت به سمت فعالیت های فرهنگی موجب افزایش اعتماد مردم به نظام می‌شود

  • کد خبر : 2054
  • ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
معاون استاندار کرمانشاه: حذف نگاه سیاسی و حرکت به سمت فعالیت های فرهنگی موجب افزایش اعتماد مردم به نظام می‌شود

معاون استاندار کرمانشاه:
حذف نگاه سیاسی و حرکت به سمت فعالیت های فرهنگی موجب افزایش اعتماد مردم به نظام می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: حذف نگاه سیاسی و سوق دادن اولویت ها به سمت فعالیت های فرهنگی توسط اعضای شوراهای شهری علاوه بر چشاندن طعم خدمت صادقانه به مردم زمینه افزایش اعتماد عمومی به نظام را فراهم میکند

 

کرمانشاه _ الوند _ منوچهر فخری در جلسه تودیع و معارفه شهردار صحنه که با حضور فرماندار، امان جمعه این شهرستان و جمعی از مدیران ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، گفت : شهر به مثابه یک کالبد است لذا علاوه بر توجه به حوزه عمرانی باید فعالیتهای فرهنگی نیز مد نظر قرار گیرد تا شاهد افزایش مشارکت مردم در امور و توسعه همه جانبه شهرها باشیم.

وی افزود: در دوره ششم حذف نگاه سیاسی و سوق دادن اولویت ها به سمت فعالیت های فرهنگی توسط اعضای شوراهای شهری علاوه بر چشاندن طعم خدمت صادقانه به مردم زمینه افزایش اعتماد عمومی به نظام را فراهم میکند .

معاون استاندار کرمانشاه تصریح کرد: شهردار بایستی صادقانه و قانونمند به دور از مسائل سیاسی در خدمت مردم باشد و ما نیز توصیه می کنیم این رویکرد جدی گرفته شود.

وی ضمن تشکر از زحمات مهندس رضایی شهردار سابق گفت: آقای اسدی مدیر با تجربه ای است که همه شاخص های یک شهردار را دارد و در مسئولیت های گذشته خود توانسته است رضایت مردم را جلب کند و این سابقه می تواند در شهرداری صحنه به کمک ایشان آمده و موفقیت وی را تضمین کند.

دکتر فخری در پایان یاد آور شد: طرح تفضیلی شهر صحنه با جدیت تمام در دستور کار شهردار جدید قرار گیرد، تا علاوه بر علاوه بر درآمد مشکلات تعاونی ها مسکن این شهرستان مرتفع گردد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2054

برچسب ها