تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

معاون استاندار کرمانشاه : برگزاری انتخابات سالم و امن از مهمترین وظایف مجریان است 

  • کد خبر : 1282
  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
معاون استاندار کرمانشاه : برگزاری انتخابات سالم و امن از مهمترین وظایف مجریان است 

معاون استاندار کرمانشاه : برگزاری انتخابات سالم و امن از مهمترین وظایف مجریان است 

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه نباید برای دنیای دیگران دین و آخرت خود را فدا کنیم، مهم ترین وظیفه مجریان را برپایی انتخابات امن و سالم دانست.

 

کرمانشاه _ فرین_ حسین خوش اقبال در جلسه ستاد انتخابات فرمانداری کرمانشاه بیان کرد: مهم ترین ماموریت وزارت کشور اجرای دقیق قانون و برگزاری بی طرفانه و سالم انتخابات است لذا لازم است که سایر دستگاهها نیز در انتخابات نقش خود را ایفا کنند و جریانات سیاسی نیز در ایجاد شور و شوق انتخاباتی ورود داشته باشند.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تاکید کرد: مهم ترین سرمایه ما مردم هستند و هر چه برای رضایتمندی مردم بیشتر تلاش شود اعتماد و مشارکت جامعه بیشتر می شود.

 

خوش اقبال با اشاره به تلاش شبکه های معاند برای دلسردشدن مردم از صندوق رای تصریح کرد: معاندان از ماهها قبل در پی بدبین کردن مردم نسبت به آینده و انتخابات هستند از این رو باید برای ترغیب مردم  به مشارکت نقش آفرین بود.

 

رئیس ستاد انتخابات استان در ادامه با اشاره به شرایط آرام امنیتی در استان گفت: در برگزاری انتخابات این اطمینان را به مردم خواهیم داد که هیچ مشکل و مانعی برای حضور در انتخابات نخواهند داشت.

 

وی تبعیت از قانون را  مهم ترین تمرکز مجریان انتخابات دانست و گفت: ما مجریان باید امین و امانتدار رای مردم باشیم و وظیفه ما برگزاری با کیفیت انتخابات است و این مردم هستند که انتخابگر نهایی هستند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1282

برچسب ها