تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
2

معاون استاندار کرمانشاه: فریاد زدن مشکلات استان و سیاه نمایی ، جایگاه کرمانشاه را ارتقاء نمی دهد

  • کد خبر : 1192
  • ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
معاون استاندار کرمانشاه: فریاد زدن مشکلات استان و سیاه نمایی ، جایگاه کرمانشاه را ارتقاء نمی دهد

معاون استاندار کرمانشاه:

فریاد زدن مشکلات استان و سیاه نمایی ، جایگاه کرمانشاه را ارتقاء نمی دهد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه “نباید در بیان عیوب و ضعف های استان سیاه نمایی کرد ” تاکید کرد: برای درمان آسیب های اجتماعی همه باید پای کار باشند و همه دستگاهها حتی نیروهای مسلح نیز در روند توسعه استان نقش دارند.

 

به گزارش فرین _حسین خوش اقبال در کارگروه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به تلاش های بزرگان در برافراشتن نام کرمانشاه گفت: تعصب و غیرت کرمانشاهیان از دیر باز زبانزد بوده و امروز ما باید پاسدار این ارزشها باشیم.

 

وی با بیان اینکه “کسی منکر مشکلات اقتصادی و اجتماعی در استان نیست “افزود: سیاه نمایی در بیان نقاط ضعف و برجسته سازی آن موجب دلسردی بزرگان و عدم اقبال سرمایه گذاران برای ورود به استان می شود.

 

خوش اقبال با تاکید بر اینکه” در بیان ایرادات باید آبرو و حیثیت استان را در نظر گرفت ”  تصریح کرد: باید با تلاش های جمعی محرومیت و ضعف ها را بر طرف کنیم چرا که همه ما در وضعیت کنونی نقش داشته ایم و باید پذیرای قصورات خود باشیم.

 

معاون استاندار کرمانشاه افزود: باید جایگاه استان را ارتقا بدهیم و هریک سهم خود را در کمبودهای موجود بپذیریم چرا که توسعه استان محصول کار همه قوا حتی نیروهای مسلح است.

 

خوش اقبال همچنین با اشاره به رتبه برتر استان در کاهش آمار طلاق در کشور گفت: در سال ۹۹ برای کاهش آسیب های اجتماعی مدیریت استان اقداماتی را در پیش گرفت و اعتبارات خوبی را اختصاص داد. این آمار و اقدامات در حالی بوده که دولت و نظام اسلامی با مسائل تحریم و مشکلات کرونا روبرو بوده اما امورات جاری و پروژه های عمرانی همچنان ادامه یافته است.

 

وی با تاکید بر اینکه “نباید در بیان خدمات نظام و دولت لکنت زبان داشته باشیم” افزود: از سیاه نمایی همه جریانات سیاسی زیان می بینند و باید با تحمل یکدیگر مسائل استان را حل کنیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1192

برچسب ها