تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

معاون استاندار همدان: جشنواره اذان منتظران فرصتی ارزشمند برای معرفی همدان در تمام ابعاد است

  • کد خبر : 2250
  • ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
معاون استاندار همدان:  جشنواره اذان منتظران فرصتی ارزشمند برای معرفی همدان در تمام ابعاد است

معاون استاندار همدان:

جشنواره اذان منتظران فرصتی ارزشمند برای معرفی همدان در تمام ابعاد است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: واگذاری اجرای جشنواره کشوری اذان منتظران به همدان، نشان دهنده ظرفیت‌های موجود و پتانسیل‌های بالای استان در راستای برگزاری چنین جشنواره‌هایی است لذا این جشنواره میتواند بستری مناسب برای معرفی همدان در تمام ابعاد باشد.

 

به گزارش الوند_ مهدی باب الحوائجی روز دوشنبه ۸ آذر ماه ۱۴۰۰ در جلسه هماهنگی جشنواره اذان منتظران، ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران این جشنواره، اظهار داشت: آغاز به کار اجرایی تیم دولت سیزدهم در استان همدان، با یک رویداد فرهنگی، مذهبی و نورانی به نام اذان منتظران همزمان شده است که باید آنرا به فال نیک گرفت واز کلیه ظرفیت‌های استان برای برگزاری هرچه‌بهتر این جشنواره استفاده کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این جشنواره برای نخستین‌بار در سطح کشور به‌طور گسترده برگزار می‌شود استاندار همدان معتقد است که استان، یکصدا برای هر چه بهتر برگزاری آن بسیج شوند.

باب الحوائجی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان با فضا‌سازی و تبلیغ در راستای جشنواره اذان منتظران برنامه‌ریزی کنند، یاد آور شد: نگاه مدیران به این جشنواره باید نشات گرفته از اعتقاد ،دل و انگیزه معنوی باشد و صرفا به امورات اداری و سازمانی ختم نشود.

معاون سیاسی استاندار همدان واگذاری اجرای جشنواره کشوری اذان منتظران به همدان را نشان دهنده ظرفیت‌های موجود و پتانسیل‌های بالای این استان عنوان کرد و افزود : این جشنواره میتواند بستری مناسب برای معرفی همدان در تمام ابعاد باشد.

وی در پایان بر استفاده از ظرفیت رسانه استان برای آگاه سازی و اطلاع رسانی هر چه بیشتر این جشنواره تاکید کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2250

برچسب ها