تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

مشکل ۱۵ واحد دامداری و تولیدی در همدان رفع شد

  • کد خبر : 8522
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
مشکل ۱۵ واحد دامداری و تولیدی در همدان رفع شد

مشکل ۱۵ واحد دامداری و تولیدی در همدان رفع شد

استاندار همدان گفت : در بیست و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان،مشکلات ۱۵ واحد دامداری و تولیدی بررسی و تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات این واحدها اتخاذ شد.

 

به گزارش صنعت _ دکتر علیرضا قاسمی فرزاد روز سه شنبه در حاشیه نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان اظهار داست: ۱۵ مصوبه در این نشست بحث، بررسی و تصویب شد که ۱۱ مورد آن مربوط به پرورش مرغ گوشتی بود.

 

وی افزود: بدهی این ۱۱ واحد پرورش مرغ گوشتی سر رسید شده بود که مقرر شد ۱۰ درصد اصل بدهی پرداخت و مابقی تا پایان اسفند امسال پرداخت شود.

 

استاندار همدان ادامه داد: همچنین یک واحد سردخانه در شهرستان رزن مشکل سررسید داشت که باید ۱۰ درصد اصل بدهی را پرداخت کند و یکسال امهال برای تسویه وام سررسید شده برای این واحد پیش بینی شد.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان خاطر نشان کرد: واحد پرورش گاو شیری در نهاوند نیز که مدت زیادی از بازپرداخت وام آن سپری شده است ،مقرر شد ۲۰ درصد بدهی را پرداخت و تا پایان سال مابقی تسویه شود.

 

قاسمی فرزاد یاد آور شد: درباره واحد تولیدی نایلون هم که بدهی سررسید شده داشت مقرر شد هفت و نیم درصد اصل بدهی را پرداخت کند و مابقی در طول پنج سال تسویه گردد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8522