تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ 7 ذو الحجة 1445 Thursday, 13 June , 2024
0

مشکل تامین خوراک پتروشیمی هگمتانه حل شد

  • کد خبر : 8210
  • ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۸
مشکل تامین خوراک پتروشیمی هگمتانه حل شد

مشکل تامین خوراک پتروشیمی هگمتانه حل شد

استاندار همدان گفت: مشکل تأمین خوراک پتروشیمی هگمتانه توسط وزیر محترم حل شده و برای پرداخت بدهی معوقات بانکی این پتروشیمی نیز مساعدت لازم انجام می‌شود.

 

به گزارش صنعت _ دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد در  هفدهمین جلسه‌ی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان بیان داشت: با توجه به مشکلات و چالش های موجود در حوزه تامین آب شرب در کشور و به تبع آن استان همدان برای کاهش مصرف ، آب صنایع تولیدی و کارخانجات تا حد ممکن از طریق پساب تأمین خواهد شد.

 

وی ادامه داد :مشکل تأمین خوراک پتروشیمی هگمتانه با رایرنی های صورت گرفته توسط وزیر محترم حل شده و برای پرداخت بدهی معوقات بانکی این پتروشیمی نیز مساعدت لازم انجام می‌شود.

 

استاندار همدان تصریح کرد: در این جلسه مصوب شد بدهی معوق بانکی یک مجموعه دامپروری با پرداخت ۷.۵ درصد از معوقات و فرصت ۶ ماهه برای پرداخت مابقی آن تسویه شود، همچنین بدهی معوق بانکی یک مجموعه مرغداری با پرداخت ۲۰ درصد و باقی مانده با فرصت یکساله تسویه گردد.

 

به گفته قاسمی فرزاد، ۱۰ درصد از اصل بدهی تعداد ۲۵ واحد تولیدی دامی نیز با مصوبه این ستاد پرداخت خواهد شد تا باقی مانده آن نیز ظرف یکسال به صورت اقساط تسویه شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8210