تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

مسئولان به شبهات مردم در رابطه با سلامت آب به صورت دقیق پاسخ دهند

  • کد خبر : 5329
  • ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
مسئولان به شبهات مردم در رابطه با سلامت آب به صورت دقیق پاسخ دهند

مسئولان به شبهات مردم در رابطه با سلامت آب به صورت دقیق پاسخ دهند

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه مسئولان باید به شبهات مردم در رابطه با سلامت آب به صورت دقیق پاسخ دهند،گفت : گزارشات باید به نحوی باشد که اعتماد مردم و سرمایه اجتماعی را جلب کند.

به گزارش الوند _ حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب الله  شعبانی در دیدار با دست‌اندرکاران پروژه آب رسانی به همدان اظهار داشت: اقدامات انجام شده در راستای تامین آب شرب همدان قابل تقدیر است اما باید مراقب باشیم این کار در فضای ذهنی جامعه نه کوچک جلوه داده شود و نه نسبت به آن مبالغه گردد.

امام جمعه همدان نوع گفتار و ارائه گزارش‌های صحیح به مردم را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: افراد مختلف، حرف‌های گوناگونی را به لحاظ برخی از مصلحت سنجی‌ها در رابطه با سلامت آب مطرح کرده‌اند، در حالی که صداقت بالاترین مصلحت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه مسئولان باید به شبهات مردم در رابطه با سلامت آب به صورت دقیق پاسخ دهند، گفت : گزارشات باید به نحوی باشد که اعتماد مردم و سرمایه اجتماعی را جلب کند.

وی یادآور شد :در حوزه سلامت مردم، نه سیاسی می نگریم و نه تسامح خواهیم داشت چراکه سلامت مردم قابل تعارف نیست و باید خط قرمز مسولان باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5329