تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
2

مرز خسروی آماده پذیرایی از زوار حسینی است

  • کد خبر : 8319
  • ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۲
مرز خسروی آماده پذیرایی از زوار حسینی است

مرز خسروی آماده پذیرایی از زوار حسینی است

 استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مرز خسروی آماده پذیرایی از زوار حسینی است ، گفت: ما کرمانشاهی ها با افتخار از زوار حسینی دعوت می کنیم مرز خسروی را برای تردد انتخاب کنند و همه منتظر قدوم مبارک آن‌ها هستیم.

 

به گزارش صنعت _  محمدطیب صحرایی در آیین افتتاح رسمی خدمات رسانی به زائران اربعین در مرز رسمی خسروی که امروز ۵ شنبه با حضور مثنی التمیمی استاندار دیالی، معاونین سیاسی و امنیتی و عمرانی استاندار، سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف، سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم، سردار سپهری فرمانده مرزبانی و جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدای مدافع حرم در مرز بین المللی خسروی برگزار شد؛ عنوان کرد: آنچه امروز جهان از معجزه اربعین می‌بیند، یک تدبیر بشری نیست بلکه یک معجزه و قدرت نمایی الهی است.

وی افزود: جهان قدم به قدم در حال پذیرش نوع جدیدی از روابط انسانی است که در این راستا انسان ها در قالب اربعین در حال تمرین یک واقعه بزرگ تمدنی هستند لذا مردم ایران و عراق و به ویژه شهرهایی که در مسیر این جریان بزرگ قرار گرفته اند، باید قدردان این ظرفیت الهی و تمدن ساز باشند.

صحرایی یاد آور شد : هیچ قدرت بشری و غیرالهی نمی‌تواند این شکوه عظیم و بی مانند اربعین را رقم بزند بنابراین این توفیق بزرگ با عنایت الهی و با جانفشانی و ایثارگری خیل عظیمی از مجاهدان راه خدا به دست آمده است و اگر ِآن ها نبودند، ممکن بود این فرصت عظیم از کف ما برود و همه ما قدردان آن ها هستیم.

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد : خدمت رسانی به زوار امام حسین علیه السلام، انجام یک وظیفه برای راه یافتن به این سپاه بزرگ الهی است و افراد باید مفتخر باشند که فرصت حضور در این مسیر را داشته اند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8319