تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
2

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه: تحقق شعار جهاد تبیین، برنامه اصلی روابط عمومی استانداری است

  • کد خبر : 3858
  • ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰:۱۹
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه:  تحقق شعار جهاد تبیین، برنامه اصلی روابط عمومی استانداری است

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه:

تحقق شعار جهاد تبیین، برنامه اصلی روابط عمومی استانداری است

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه با تاکید بر اهمیت جهاد تبیین و انعکاس خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی و دولت مردمی سیزدهم گفت که هدف گیری اصلی دوره جدید در مدیریت روابط عمومی استانداری تحقق جهاد تبیین خواهد بود و برای آن طرحی ویژه تهیه کرده است.

 

به گزارش الوند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ عبدالله الماسی در آئین معارفه خود که با حضور استاندار کرمانشاه و مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد با تقدیر از حُسن اعتماد استاندار کرمانشاه به خود، اظهار داشت: تلاش دولت مردمی، پاک دست و ضد فساد در استان شبانه روزی بوده و می‌طلبد که تلاش برای پوشش رسانه ای این رویکرد جهادی و امیدوارسازی افکار عمومی هم به طور برجسته و ملموس صورت گیرد.

وی افزود: راهبرد خدمت شبانه روزی دولت هنوز در روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها جاری و ساری نشده که انشالله در راستای تحقق شعار جهاد تبیین، روابط عمومی ها و رسانه های استان هم به صورت جهادی وارد میدان شوند.

مدیر کل جدید روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه با بیان اینکه باید مرجعیت رسانه‌ای کشور رسانه‌های داخلی باشد نه خارجی، اضافه کرد: رسانه‌های معاند در عین حال که دشمن را برای تهدید و فشار بیشتر ملت ایران زیر فشار گذاشته اند، همزمان برای مشکلات معیشتی مردم هم اشک تمساح می ریزند و با ادعای دروغ حمایت از ایرانیان، امید آنان را هدف گرفته اند.

وی تاکید کرد که جامعه روابط عمومی و رسانه ای استان باید برای جبران کم کاری های گذشته با انرژی مضاعفی وارد میدان امیدبخشی به مردم کرمانشاه شود و توطئه جنگ شناختی و جنگ ادراکی دشمن را خنثی کنند.

الماسی با اشاره به سابقه خود در حوزه رسانه‌ تصریح کرد: من از جنس رسانه و روابط عمومی هستم و برای تحقق برنامه ها و هدف اصلی خود در جهت محقق سازی شعار جهاد تبیین، از همه همکاران روابط عمومی و رسانه‌های استان طلب یاری می‌کنم و امیدوارم با همراهی همدیگر، انفعال رسانه‌ای در برخی حوزه‌ها به پویایی و فعالیت متناسب با اراده و خدمات جهادی دولت تبدیل شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3858