تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه: مدارس متوسطه دوم کرمانشاه از ۱۵ آبان بازگشایی میشوند

  • کد خبر : 2075
  • ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه: مدارس متوسطه دوم کرمانشاه از ۱۵ آبان بازگشایی میشوند

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

مدارس متوسطه دوم کرمانشاه از ۱۵ آبان بازگشایی می شوند

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مدارس متوسطه دوم استان کرمانشاه از ۱۵ آبان ماه به شکل حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آغاز به کار خواهند کرد و از ابتدای آذر ماه نیز مدارس ابتدایی و متوسطه فرایند آموزش را به صورت حضوری برگزار می‌کنند.

 

مجید یزدان پناه یاد آور شد : اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس به صورت جدی اجرایی و پایش خواهد شد و دستورات ستاد ملی کرونا ملاک عمل خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس به شکل حضوری در استان کرمانشاه وجود دارد، افزود : از ابتدای مهر ماه ۴۰ درصد مدارس روستایی و پایه اول و دوم ابتدایی با رضایت والدین و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت حضوری به امر تعلیم و تربیت مشغول هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین مدارس زیر ۱۵۰ نفر شهری و کارگاه‌های مدارس فنی و حرفه‌ای و کار و دانش نیز به صورت حضوری از اول مهر مهر ماه فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

یزدان پناه در ادامه گریزی به بحث واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان کرمانشاهی زد و گفت: ۹۵ درصد معلمان و ۸۰ درصد دانش آموزان سنین ۱۲ الی ۱۸ سال استان کرمانشاه نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کردند که این امر می‌تواند در کاهش شیوع ویروس کرونا در فضای آموزشی در استان بسیار موثر باشد

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2075

برچسب ها