تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

مدیرانی که برنامه‌ای برای رفع مشکلات مردم ندارند، برکنار می شوند

  • کد خبر : 6988
  • ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
مدیرانی که برنامه‌ای برای رفع مشکلات مردم ندارند، برکنار می شوند

مدیرانی که برنامه‌ای برای رفع مشکلات مردم ندارند، برکنار می شوند

استاندار ایلام با تاکید بر فعالیت هم جانبه مدیران دستگاه های اجرایی این استان برای رفع مشکلات مردم، گفت: ضمن تقدیر از فعالیت هم جانبه مدیران پُرکار، مدیرانی که برنامه‌ای برای رفع چالش‌ها و مشکلات مردم ندارند، برکنار می شوند

به گزارش الوند _ حسن بهرام نیا روز سه شنبه ۲۳ اسفندماه در نشست شورای تنظیم بازاراستان ایلام با تاکید بر اعلام آمادگی تمامی اعضا ستاد تنظیم بازار در مرکز استان و شهرستان ها برای نظارت دقیق و  مستمر بر بازار، گفت: باید در روزهای منتهی به شب عید نظارت بر عرضه و تقاضا کالا تشدید شود و هیچ اقلامی بالاتر از نرخ مصوب عرضه نشود.

وی در ادامه به مدیران حوزه اقتصادی استان دستور داد  بصورت میدانی در بازار حضور داشته باشند تا مردم در تامین مایحتاج روزانه خود و اقلام عرضه شده شب عید با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

استاندار ایلام با تاکید بر فعالیت هم جانبه مدیران دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات مردم، تصریح کرد: ضمن تقدیر از فعالیت هم جانبه مدیران پُرکار، مدیرانی که برنامه‌ای برای رفع چالش‌ها و مشکلات مردم ندارند، برکنار می شوند.

وی بیان داشت: ستاد تنظیم بازار استان و دستگاه های متولی نظیر اداره کل صمت، جهاد کشاورزی و تعزیرات برای نظارت شدید بر بازار آمادگی کامل داشته باشد.

دکتر بهرام نیا در ادامه به ضرورت ایجاد یک واحد کشتارگاه در روستای مهدی آباد ایلام تاکید کرد و گفت: یک وجه ذبح اسلامی «بهداشت» است و با توجه به اینکه سلامت مردم خط قرمز است باید وضعیت بهداشت و ذبح اسلامی در روستای مهدی آباد بعنوان یکی از مطالبات مهم تعیین تکلیف و واحد کشتارگاه در این منطقه ایجاد شود، رسانه ها هم در این رابطه مطالبه گری کنند.

نماینده عالی دولت در استان ایلام با اشاره اقدامات انجام شده در گمرک و پایانه مهران، یادآورشد: با تلاش های  صورت گرفته، جدیت و هم افزایی، گمرک مهران پس از ۱۵ سال ساماندهی و مشکلاتی نظیر سیم کارت فروشی و فروش بلیط خارج از نرخ مصوب برطرف شد.

بازدید روزانه و رصد و پایش مستمر بر توزیع کالا اساسی و پر مصرف ، پیگیری برای تامین نهاده های دامی  ،انجام اقدامات لازم برای عرضه میوه شب عید بصورت ثابت و سیار در شب عید ، نظارت و بازرسی سازمان صمت، جهاد کشاورزی و تعزیرات  برای جلوگیری از احتکار و فروش خارج از چرخه اقلام ،نظارت بر فعالیت خودپردازها در ایام تعطیلات واستقرار خودپردازها سیار در مناطق شلوغ و پر تردد در ایام تعطیلات از جمله مصوبات این نشست بود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6988