تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

محرومیت‌زدایی یکی از نیازهای اصلی لرستان است  

  • کد خبر : 7785
  • ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۹
محرومیت‌زدایی یکی از نیازهای اصلی لرستان است   

محرومیت‌زدایی یکی از نیازهای اصلی لرستان است

 

استاندار لرستان، محرومیت‌زدایی را یکی از نیازهای اصلی این استان ذکر کرد و به مدیران دستگاه‌های اجرایی دو هفته فرصت داد تا به فراخور مسئولیت ، ایده‌های خود را درباره رفع محرومیت مناطق مختلف استان احصا کنند.

 

به گزارش الوند _ فرهاد زیویار روز جمعه در جلسه قرارگاه پیشرفت و آبادانی لرستان، محرومیت‌زدایی را یکی از نیازهای اصلی این استان و از تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری ذکر کرد و گفت: باید همه توان را در این راستا به کارگیری کنیم که مهترین لازمه و پیش شرط در اجرای این مهم انسجام و هم‌افزایی همه جانبه است.

 

استاندار لرستان با تبیین ضرورت خدمت‌رسانی به مردم‌، عنوان کرد: الطاف و خدمات انقلاب به مردم بسیار است اما کاستی‌هایی نیز وجود دارد که باید برای رفع آنها تلاش کنیم.

 

وی با اشاره به ظرفیت‌های بسیج سازندگی گفت: ظرفیت‌های کنونی قابل مقایسه با اوایل انقلاب نیست و برخی تعابیر مانند کار جهادی، قرارگاه و بسیج به راحتی شکل نگرفته‌اند، بلکه همراه آنها ایده وجود دارد.

 

زیویار با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی ظرف دو هفته آینده به فراخور مسئولیت ، ایده‌های خود را درباره رفع محرومیت مناطق مختلف استان احصا کنند، یاد آور شد: با مشارکت، همدلی و همفکری می‌توان سرعت خدمات‌رسانی به مناطق محروم را افزایش داد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7785