تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
1

محدودیت های تردد در همدان

  • کد خبر : 1065
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
محدودیت های تردد در همدان

 محدودیت های تردد در همدان

فرماندار همدان : تردد خودروها با پلاک غیر بومی از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ممنوع است

 

به گزارش فرین _فرماندار همدان  با بیان اینکه تردد در روز‌های منتهی به عید فطر با پلاک غیر بومی در همه شهر‌های قرمز، نارنجی و زرد ممنوع است، گفت : در همدان نیز این محدودیت از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت اعمال خواهد شد.

محمد علی محمدی از کنترل ورودی های شهرهمدان در این راستا خبر داد و افزود : در ایام ذکر شده هیچگونه مجوز تردد برای خودروها صادر نمی شود و سامانه صدور مجوز ترددهای ضروری غیر فعال خواهد بود .

وی تصریح کرد : برخی از شهروندان ساکن همدان نیز دارای خودرو با پلاک غیر بومی هستند و تردد این خودروها شائبه حضور مسافر را برای شهروندان ایجاد می نماید و لذا هر گونه تردد خودرو با پلاک غیر بومی ممنوع و مشمول جریمه خواهد شد.

محمدی افزود : تردد شبانه کلیه خودروها نیز از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد همچنان ممنوع است و خودروهای متخلف جریمه و در صورت تکرار توقیف خواهد شد.

لازم به ذکر است شناسایی تخلفات ترددها هم توسط دوربین و هم توسط تیم‌های گشت پلیس راه و راهور انجام می‌شود . جریمه یک میلیون تومانی برای ورود به شهرهای قرمز و ۵۰۰ هزار تومانی ورود به شهرهای نارنجی برای پلاک های غیر بومی اعمال می شود؛ همچنین به ازای هر ۲۴ ساعت تردد‌ غیر مجاز در شهرهای قرمز و نارنجی یک بار دیگر بر‌ مبلغ ‌جریمه افزوده می شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1065

برچسب ها