تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
1

مجاهدت های معاونان اقتصادی به تصویر کشیده شود

  • کد خبر : 8001
  • ۱۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
مجاهدت های معاونان اقتصادی به تصویر کشیده شود

مجاهدت های معاونان اقتصادی به تصویر کشیده شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای و همچنین مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور بر اطلاع رسانی واقعی و عالمانه مجاهدت اقتصادی دولت مردمی، تاکید کردند.

 

به گزارش الوند _ در نخستین نشست مشترک معاونان اقتصادی و مدیران کل روابط عمومی های استانداری های سراسر کشور که با حضور محسن کوشش تبار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای و افشار دارابی مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور برگزار شد، بر لزوم تقویت انعکاس فعالیت های مهم اقتصادی دولت سیزدهم به افکار عمومی تاکید شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در این نشست گفت : برپایه آسیب شناسی انجام شده در حوزه اقتصادی مشخص شد که نیازمند همکاری بیشتر معاونان اقتصادی استانداری ها با مدیران کل روابط عمومی برای اطلاع رسانی مناسب از فعالیت های انجام شده هستیم.

کوشش تبار با اشاره به طرح های مهم استانی و ملی، احیای بیش از چهار هزار واحد تولیدی راکد و نیمه فعال و همچنین اشتغالزایی، افزود: مصادیق این نوع کارهای اقتصادی تاثیر گذار باید برای مردم اطلاع رسانی شود.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد ناامیدی و سیاهنمایی، ادامه داد: همکاری بخش اقتصادی و روابط عمومی، به هم افزایی و ارائه تصویری واقعی از تلاش های شبانه روزی دولت مردمی منجر خواهد شد که خروجی آن “امید و اطمینان بخشی” به جامعه خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور تاکید کرد: از صف تا ستاد، همه باید در میدان باشیم تا در برابر توطئه های دشمن، بیش از گذشته شاهد کشوری منسجم، مقتدر و مردم سالار باشیم.

کوشش تبار اظهار کرد: در این زمینه کارگروهی تشکیل خواهد شد تا هماهنگی لازم برای تولید مستمر محتوا انجام شود و در صورت لزوم از سایر دستگاه ها هم در آن عضویت داشته باشند.

مجاهدت های معاونان اقتصادی به تصویر کشیده شود

افشار دارابی مشاور وزیر و رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور نیز در این وبینارمشترک با اشاره به اینکه کارهای اقتصادی بزرگی در دولت مردمی شکل گرفته یا ریل گذاری شده است، گفت : قصد بزرگ نمایی و تبلیغات خلاف واقع نداریم اما هر آنچه که در ۲ سال اخیر در عرصه اقتصادی به نتیجه رسیده را باید به اطلاع ملت برسانیم.

وی با اشاره به لزوم نگاه کارشناسی در امر اطلاع رسانی افزود: روابط عمومی ها کارهای تبیینی انجام می دهند و با همه قامت و امکانات باید مجاهدت های دولت مردمی برای ملت ایران تشریح شود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور با بیان اینکه باید متناسب با بوم هر استان، اقدامات انجام شده را منعکس کرد، ادامه داد: لازم است ظرفیت های هر استان با هماهنگی معاونان اقتصادی مشخص و با تقسیم کار، بستر اطلاع رسانی به افکار عمومی فراهم شود.

در این نشست وبیناری مدیران کل معاونت هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور، چند تن از معاونان اقتصادی و مدیران کل روابط عمومی استانداری ها به بیان دیدگاه ها و اقدامات انجام شده پرداختند

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8001