تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

لزوم بهره‌مندی از ظرفیت گروه‌های مرجع در تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات 

  • کد خبر : 9016
  • ۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۴۵
لزوم بهره‌مندی از ظرفیت گروه‌های مرجع در تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات 

لزوم بهره‌مندی از ظرفیت گروه‌های مرجع در تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات 

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تحقق مشارکت حداکثری نیازمند نقش‌آفرینی همه نخبگان و گروه‌های مرجع برای دعوت از مردم برای شرکت در تعیین سرنوشت کشور است که این حضور حداکثری موجب تقویت امنیت و استمرار حرکت و پیشرفت کشور خواهد بود.

به گزارش صنعت _ سیدمحمدتقی شاهچراغی در جلسه هم‌اندیشی با جمعی از جوانان عضو شورای مرکزی هیأت اندیشه‌ورز استان همدان بیان داشت: در سفرهای استانی و گفتگو با گروه‌های مختلف مردمی و نخبگانی می‌توان گفت؛ مجموعه اندیشه‌ورز استان همدان از اقدامات خوب و ماندگار است که با استفاده از ظرفیت‌های مردمی، نخبه و جوان به دنبال حل مسائل استان می‌باشد.

 

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: کانون و منشاء تحول هر کشور نیروی انسانی و جمعیت فعال و کنشگر آن است که هیأت اندیشه‌ورز استان همدان به عنوان یک نمونه منسجم مردمی بایستی با شبکه‌سازی و همدلی به این ظرفیت مردمی قوام و استحکام بخشید.

 

شاهچراغی اظهار داشت: هیأت اندیشه‌ورز با توجه به منشاء مردمی بودن می‌تواند با بهره از این ظرفیت عظیم با کلید واژه جهاد تبیین بصورت چهره به چهره در جهت ارتقای جایگاه شایسته‌ی مردم برای امیدآفرینی و افزایش مشارکت مردمی در انتخابات فعالانه نقش‌آفرینی کند.

 

وی افزود: تحقق مشارکت حداکثری نیاز به نقش‌آفرینی همه نخبگان و گروه‌های مرجع برای دعوت از مردم برای شرکت در تعیین سرنوشت کشور است و این حضور حداکثری موجب تقویت امنیت و استمرار حرکت و پیشرفت کشور خواهد بود.

 

رئیس ستاد انتخابات کشور در ادامه با اشاره به شروع روند تحویل دستگاه‌های احراز هویت الکترونيکی به استان‌ها، گفت: با توجه به مجموعه اقدامات صورت گرفته در ستاد انتخابات کشور، مطابق با قانون و طبق زمان‌بندی روند اجرایی انتخابات در حال انجام می‌باشد و در جلسات استانی با دست اندرکاران برگزاری انتخابات در استان‌ها مسائل حوزه‌های انتخابيه به صورت میدانی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9016