تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

قم جزو ۵ استان برتر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور

  • کد خبر : 9040
  • ۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱
قم جزو ۵ استان برتر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور

قم جزو ۵ استان برتر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور

نماینده عالی دولت در استان قم از تولید مسکن به عنوان یکی از سیاست های دولت ایران قوی نام برد و بیان داشت : با تلاش جهادی مدیران دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن، قم جزو ۵ استان برتر در کشور قرار گرفته است.

به گزارش صنعت _ دکتر سیدمحمد آقامیری در هفدهمین جلسه شورای تامین مسکن استان قم اظهار داشت: تولید مسکن از اولویت‌های دولت حضرت آیت‌الله رئیسی است لذا ما نیز در استان قم این موضوع را به طور جدی دنبال خواهیم کرد تا نیاز‌ها و کاستی‌های استان در حوزه مسکن کاهش داده شود.

 

وی ادامه داد: ترک فعل‌های دستگاه‌ها و بانک‌ها در طرح نهضت ملی مسکن تحت هیچ شرایطی مورد قبول بنده نبوده و توقع می‌رود مدیران دستگاه‌های کم‌کار هرچه سریع‌تر ما را در جهاد تولید مسکن یاری کنند.

 

دکتر آقامیری خاطرنشان کرد: البته لازم به ذکر است این نکته را تاکید کنم که تا به امروز بخش عمده دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان در طرح نهضت ملی مسکن پای کار بوده و شبانه روز تلاش کرده‌اند و به همین دلیل قم جزو ۵ استان‌ برتر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور است.

 

وی در پایان بیان کرد: مردم به ما مسئولین پناه آورده‌اند پس ما در قبال آن‌ها مسئول هستیم و باید مشکل و دردشان را برطرف کنیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9040