تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ 6 محرم 1446 Friday, 12 July , 2024
0

 قانون، کلیدی برای حل مشکلات تولید و اشتغال است

  • کد خبر : 9075
  • ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۵
 قانون، کلیدی برای حل مشکلات تولید و اشتغال است

 قانون، کلیدی برای حل مشکلات تولید و اشتغال است

 استاندار کرمانشاه گفت: ضوابط قانونی، کلیدی برای حل مشکلات کارآفرینان، تولیدکنندگان سرمایه‌گذاران است و کسی حق ندارد این ظرفیت را تبدیل به ابزار و یا بهانه‌ای برای ایجاد مانع بر مسیر تولید و اشتغال کند.

به گزارش صنعت _ محمدطیب صحرایی روز پنج شنبه در نشست شورای اشتغال استان کرمانشاه عنوان کرد: قانون اگر در دست افرادی قرار گیرد که خواهان انجام کار نیستند، تبدیل به یک قفل برای هر گونه تحول مثبت می شود و افراد در برابر هر درخواستی، عنوان می کنند که قانون اجازه نمی دهد.

 

وی ادامه داد: ولی اگر همان ظرفیت قانونی در دستان مدیران دغدغه مند و اهل خدمت قرار بگیرد، آن را تبدیل به کلیدی برای گشایش مشکلات می کنند و همه مدیران باید اینگونه باشند.

 

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: مدیران باید به جای اضافه کردن موانع جدید در مسیر وام اشتغال زایی، با استفاده از ظرفیت های قانونی به دنبال گره گشایی از مشکلات حوزه تولید و اشتغال باشند.

 

وی خطاب به مدیران عنوان کرد: هر مدیری که به جای تسهیل گری در مسیر تولید و اشتغال به دنبال مانع تراشی باشد، با وی قطع همکاری خواهیم کرد.

 

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مدیران در چهارچوب قوانین موجود به تسهیلگری در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی بپردازند و از سختگیری های بي دلیل پرهیز کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9075