تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

قاتلان فراری ۲ برادر الشتری دستگیر شدند

  • کد خبر : 1143
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳
قاتلان فراری ۲ برادر الشتری دستگیر شدند

قاتلان فراری ۲ برادر الشتری دستگیر شدند

فرمانده انتظامی لرستان ازدستگیری قاتلان فراری ۲ برادر الشتری خبر داد.

 

سردار الهی در تشریح این خبر اظهار داشت : به دنبال وقوع یک فقره درگیری چند روز پیش در یکی از خیابان‌های الشتر و به قتل رسیدن ۲ نفر، شناسایی و دستگیری قاتلان به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با تشکیل تیم‌های ویژه و انجام کار‌های اطلاعاتی و اقدامات پلیسی، محل اختفای متهمان در”سلسله” شناسایی شد و با هماهنگی قضائی، سحرگاه امروز طی یک عملیات ضربتی ۲ قاتل و شرور سابقه دار دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی لرستان افزود : ماموران در عملیاتی دیگر ۹ نفر محرک و مسببین اصلی این درگیری را نیز شناسایی و دستگیر کردند.

وی یادآور شد: در تحقیقات صورت گرفته قاتلان به جرم خود با همدستی ۲ نفر دیگر اعتراف کردند و شناسایی و دستگیری همدستان آنان ادامه دارد.

سردار الهی با اشاره به اینکه متهمان با انگیزه قدرت نمایی و رعب و وحشت موجب قتل این ۲ شهروند بی گناه شده اند، گفت: هرگونه ناامنی و درگیری مسلحانه خط قرمز پلیس است و با هنجارشکنان قاطعانه برخورد خواهد شد.

گفتنی است ۲۳ اردیبهشت ۲ برادر که در حال عبور از خیابانی در منطقه “عادل آباد” بودند به دلیل قرار گرفتن در محل درگیری مسلحانه عده‌ای از اراذل و اوباش با اصابت گلوله جان باختند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1143

برچسب ها