تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
1

فضا برای گفتگو در کشور باز است

  • کد خبر : 5713
  • ۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲
فضا برای گفتگو در کشور باز است

فضا برای گفتگو در کشور باز است

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه علی رغم اختلاف ذائقه فرهنگی و سیاسی موجود درکشور همه جز یک خانواده‌ هستیم، گفت: نظام جمهوری اسلامی بر پایه منطق استوار بوده و فضای گفتگو برای همه سلایق در کشور باز است و هیچ انسداد سیاسی وجود ندارد.

 

به گزارش الوند _ سلمان اسماعلیلی  روز پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۱ در نشست شورای اداری شهرستان ملایر که با حضور معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور برگزار شد، اظهار داشت: امروز پس از گذشت بیش از ۵۰ روز، صحنه روشن است و کسانی‌که بعد از حادثه شاهچراغ و اتوبان کرج- تهران بنام شعار و اعتراض وارد خیابان می شوند را نمی توان مردم خواند.

وی افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی در این مدت مماشات کرده و بنای کار خود را بر خویشتن‌داری و حفظ جان مردم قرار دادند اما سعودی ها، آمریکایی‌ها، تلاویو نشین‌ها، اروپایی‌ها و آلبانی تبارها هیچکدام خیرخواه ملت ایران نیستند آنچنانکه در حوادث اخیر طبق اعتراف خودشان مشخص شد که این اتفاقات همه بهانه بوده و آنها به دنبال تجزیه ایران بودند بنابراین در اتفاقات اخیر تکلیف ما با معاندان ، ضد انقلاب و کسانی‌که فریب خورده و غفلت کردند، مشخص است.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه علی رغم اختلاف ذائقه فرهنگی و سیاسی موجود درکشور همه جز یک خانواده‌ هستیم، گفت:نظام جمهوری اسلامی بر پایه منطق استوار بوده و فضای گفتگو برای همه سلایق در کشور باز است و هیچ انسداد سیاسی وجود ندارد

اسماعیلی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی با نگاه بلند به آینده در حال پیشرفت است لکن اشکالاتی در کشور وجود دارد که آنراکتمان نمی‌کنیم و کم و کاستی‌ها را با شجاعت می‌پذیریم.

نماینده عالی دولت در ملایر با اشاره به اینکه مردم ملایر در اتفاقات اخیر صحنه‌های بی‌بدیلی همچون تشییع پیکر شهید مدافع امنیت شهید نظری و راهپیمایی ۱۳ آبان خلق کردند و این نشان دهنده دفاع مردمی از انقلاب است، یادآور شد : اشراف اطلاعاتی دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و دستگیری قاتلان شهید نظری در کمترین زمان، نشان داد که هر کجا مردم و مسئولان در کنار هم قرار گرفتند، بسیاری از  مشکلات بزرگ رفع شده است.

وی تصریح کرد:برای نخستین بار ستاد بازآفرینی ملایر بالغ بر ۸۷۰ میلیارد تومان پروژه در مناطق هدف بازآفرینی مصوب کرد که در تلاش هستیم چنین سقف اعتباری را مجدد تعریف کنیم.

اسماعیلی در پایان از راه اندازی قرارگاه تحول اقتصادی ملایر با پنج کمیته خبرداد و گفت : بانک اطلاعاتی پروژهای عمرانی این شهرستان نیز تعریف شده  و ده ها اقدام مثبت دیگر در دست اجراست.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5713