تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
1

فرمانده انتظامی لرستان: برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در راس اولویت های پلیس است

  • کد خبر : 1922
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
فرمانده انتظامی لرستان: برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در راس اولویت های پلیس است

فرمانده انتظامی لرستان:
برخورد قاطع بامخلان نظم و امنیت در راس اولویت های پلیس است

فرمانده انتظامي استان لرستان برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت را اولویت خدمت پلیس عنوان کرد و گفت:بحمداله پلیس تاکنون در این مقوله خوب عمل کرده است. 

 

 

لرستان_ الوند _ سردار “یحیی الهی” در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، در جمع اعضای شورای تامین استان با تبریک هفته ناجا به کارکنان خدوم پلیس، افزايش تعاملات سازنده بين کلیه سازمان ها با انتظامي، زمينه هاي پيشگيري اجتماعی و انتظامی و آگاه سازی عموم شهروندان به منظور پيشگيري از آسیب های اجتماعی، معضلات و افزايش امنيت و بالارفتن احساس امنیت درجامعه را بسيار موثر برشمرد.

 

وی افزود: پلیس برقراري عدالت و امنيت در جامعه و کسب رضايت شهروندان را اولويت كاري خود قرار داده و با کساني که بخواهند آسايش مردم را به مخاطره بیندازند برخورد قاطع خواهد کرد.

 

این مقام انتظامی استان، عنوان داشت: توسعه و پيشرفت در هر جامعه اي مدیون امنیت آن جامعه بوده و پلیس با تمام توان در حفظ این امنیت تلاش خواهد کرد.

 

فرمانده انتظامی لرستان، گفت: نخستين هدف پليس ايجاد نظم و امنیت و کسب اعتماد آحاد جامعه است و نیروی انتظامی مقتدر و کار آمد نقش حساسی را در ارتقاء امنیت و آرامش جامعه بر عهده دارد.

 

سردار الهی در پایان خاطر نشان کرد: حفظ نظم و امنیت در جامعه حساس ترین وظیفه نیروی انتظامی است و دیگر دستگاه ها نیز باید با رعایت حقوق شهروندی هرچه در توان دارند در جهت ارتقاء امنیت جامعه بکار گیرند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1922

برچسب ها