تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: کرمانشاه یکی از امن ترین استان های کشور است

  • کد خبر : 1918
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: کرمانشاه یکی از امن ترین استان های کشور است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

کرمانشاه یکی از امن ترین استان های کشور است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کرمانشاه به عنوان یکی از امن ترین استان های کشور یاد کرد و گفت: این امنیت جز با تلاش، مجاهدت و جانفشانی ماموران انتظامی با همراهی دیگر دستگاه های اطلاعاتی و قضائی و همچنین همراهی نیروهای مسلح به دست نیامده است. 

 

 

کرمانشاه _ الوند _ سردار “علی اکبر جاویدان” در مراسم صبحگاه عمومی انتظامی استان کرمانشاه که به مناسبت هفته ناجا و با حضور مسئولان کرمانشاه برگزار شد، یاد و خاطره شهدای انقلاب، بویژه شهدای ناجا را گرامی داشت و هفته نیروی انتظامی را هم تبریک گفت.

 

وی با بیان اینکه هفته ناجا فرصت ارزشمندی است تا نیروی انتظامی اقدامات و خدمات خود را به آگاهی مردم برساند، گفت: امروز همکاران ما بهترین مدافع برای انقلاب و پشتیبانی مستحکم برای حفظ ارزش های نظام هستند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ نیروی انتظامی پایبند به دستاوردهای اصیل انقلاب و ارزش های ولایی است که شهدای این مرز و بوم به خاطر آن جانشان را فدا کردند.

 

سردار جاویدان همچنین با اشاره به اهتمام پلیس برای تامین امنیت جامعه و عزم و اراده ماموران برای مقابله با مجرمان و هنجارشکنان، گفت: با اقدامات صورت گرفته کرمانشاه امروز به یکی از امن ترین استان های کشور تبدیل شده است و جایی برای افراد مجرم وجود ندارد.

 

وی، نیروی انتظامی را خدمتگذار مردم خواند و گفت: به این خدمت رسانی افتخار می کنیم چرا که مردم با در دنیا بهترین هستند و هر زمان که لازم بوده با همه توان از انقلاب و نظام در برابر توطئه های دشمنان دفاع کرده اند.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی انقلابی در جهان می درخشد، افزود: خوشبختانه پلیس چهره بسیار مقبولی در کشور و میان مردم دارد و توانسته جای خود را به عنوان نیروی مدنی باز کند.

 

سردار جاویدان یادآوری کرد: امروز پلیس برای دسیابی بهتر به اهداف و برنامه های خود به سوی هوشمندی حرکت می کند تا بتواند خدمات بهتری را به مردم ارائه کند.

 

همچنین به ناکامی دشمنان در ایجاد تفرقه در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با تیزهوشی ماموران و درایت آن ها همه توطئه ها خنثی شده است.

 

وی همچنین از تلاش های ماموران انتظامی نیز صمیمانه قدردانی کرد و گفت: لازم است از خانواده های آنان نیز که همواره همکاران را در اجرای ماموریت ها همراهی کرده اند، قدردانی کنم.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان از حمایت های استاندار و مسئولان دستگاه قضائی و امنیتی از برنامه های پلیس نیز قدردانی کرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1918

برچسب ها