تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
0

فرماندار کنگاور: حضور بی واسطه مسولان در بطن جامعه موجب افزایش اعتماد عمومی به نظام و ناامیدی دشمنان می شود

  • کد خبر : 2100
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۱
فرماندار کنگاور:  حضور بی واسطه مسولان در بطن جامعه موجب افزایش اعتماد عمومی به نظام و ناامیدی دشمنان می شود

فرماندار کنگاور:

حضور بی واسطه مسولان در بطن جامعه موجب افزایش اعتماد عمومی به نظام و ناامیدی دشمنان می شود

فرماندار کنگاور گفت : حضور بی واسطه و بدون تشریفات مسولان در بطن جامعه و دیدار چهره به چهره با مردم زمینه افزایش اعتماد عمومی به نظام را فراهم و ناامیدی دشمنان را به دنبال دارد.

 

کرمانشاه _ الوند _ فرزاد الماسی روز دوشنبه۱۷ آبان ۱۴۰۰در جلسه شورای اداری شهرستان کنگاور اظهار داشت: با توجه به شرایط بین المللی ، منطقه و حال حاضر کشور دشمنان در تلاش هستند با اجرای سیاست و برنامه های خود مردم راکه اصلی ترین سرمایه و پشتوانه نظام و انقلاب می باشند نسبت به مسولان بدبین و به نارضایتی عمومی دامن بزنند که این امر وظیفه و رسالت خادمین به نظام را دو چندان می کند.

وی دوری از اشرافی گری، حضور بی واسطه و میدانی در بطن جامعه را از مهمترین ویژگی‌های یک مدیر انقلابی عنوان کرد و گفت: مدیران باید با درک شرایط و دیدار چهره به چهره با مردم در جهت رفع مشکلات ولی نعمتان خود اقدام کنند تا مردم طمع خوش خدمت کارگزاران نظام را چشیده و حس کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان کنگاور مبارز با فساد را از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم برشمرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران یک نظام برپایه دین اسلام است و تمام امور آن از سیاست تا امنیت بر پایه مبانی دینی برنامه ریزی و تدوین شده ،لذا زیبنده نیست در کشوری که در منطقه و جهان به عنوان یک الگوی اسلامی مطرح است فساد رخنه کرده و اعتبار نظام را زیر سوال ببرد.

فرماندار کنگاور تصریح کرد: در سطح شهرستان عدم پاسخگویی و در دسترس نبودن مدیران برخی دستگاه های خدمات رسان موجب ایجاد نارضایتی و گله مندی مردم شده است که اصلا قابل توجیه نیست چراکه هر ساعت در کوتاهی در خدمت حق الناس است و فردا در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشیم.

الماسی در ادامه با انتقاد از عدم همراهی و حضور برخی مدیران در مراسمات ملی و مذهبی تاکید کرد: تعدادی از مسولان ادارات با آنکه در سر سفره نظام و انقلاب ارتزاق کرده و از امنیت پایداری که به واسطه آن ایجاد شده بهره میبرند اما قدردان نیستند و در مراسمات ملی و مذهبی شرکت نمی کنند که این عدم حضور نشان دهنده صلاحیت نداشتن ایشان برای تصدی مدیریت است.

فرماندار کنگاور در پایان خواستار همکاری و مساعدت بیشتر بانک ها در ارایه تسهیلات به مردم در بخش اشتغال و مسکن با توجه به شعار سال شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2100

برچسب ها