تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
1

فرماندار کنگاور : برگزاری میز خدمت سبب امید آفرینی در جامعه و افزایش اعتماد مردم می شود.

  • کد خبر : 1810
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰:۳۲
فرماندار کنگاور :  برگزاری میز خدمت سبب امید آفرینی در جامعه و افزایش اعتماد مردم می شود.

فرماندار کنگاور :

برگزاری میز خدمت سبب امید آفرینی در جامعه و افزایش اعتماد مردم می شود.

فرماندار کنگاور گفت : برگزاری میزخدمت علاوه بر رفع مشکلات و بیان دغدغه‌ها سبب امیدآفرینی در جامعه و افزایش اعتماد مردم نسبت به مسئولان می شود.

 

کرمانشاه _ الوند_ فرزاد الماسی در حاشیه برگزاری میز خدمت در روستای قارلق اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به مسولان نظام مبنی بر «مردمی بودن و از مردم شنیدن و در میان مردم بودن» ما نیز به عنوان جزیی از دولت خدمتگزار نهایت اهتمام خود را بر اجرای این مهم بکار بسته ایم چرا که برگزاری میز خدمت در روستاها یکی از مناسب ترین شیوه ها برای در میان مردم بودن و همراهی با مردم است.

فرماندار کنگاور برگزاری میزخدمت را علاوه بر رفع مشکلات و بیان دغدغه‌ها ،سبب امیدآفرینی در جامعه، افزایش اعتماد مردم نسبت به مسئولان و سرعت بخشیدن به امور اداری برشمرد و گفت: در راستای لمس بهترمطالبات مردمی توسط مسولین سعی کردیم ده گردشی با حضور مسئولان را اولویت قرار داده و در روستاها مشکلات مردم را بررسی کنیم تا مسولان به صورت چهره به چهره پاسخگوی مشکلات مردم بوده و در پایان نیز پس از بررسی معضلات این مطالبات به صورت مصوبات به مسولین ابلاغ خواهد شد.

الماسی یاد آور شد: در بازدیدی که سال گذشته از سطح قارلق انجام دادیم به علت فقدان شورای اسلامی و نبود نظارت، مشکلات عدیده ای زندگی ساکنان این روستای حدود ۳ هزار نفره را تحت الشعاع قرار داده بود که بحمدالله در سال جاری با رایزنی و پیگیری هایی که صورت گرفته شورای اسلامی پر توان و پای کار انتخاب و مشغول به خدمت هستند که امیدواریم در سالهای آینده موجب تغییرات اساسی ، رشد و شکوفایی این روستا به عنوان یکی از بزرگترین روستاهای شهرستان کنگاور باشیم.

کمبود زمین مسکونی ، نبود فضای ورزشی ، فرسودگی شبکه توزیع آب، پایین بودن ولتاژ برق و عدم تخصیص سهمیه کافی کود شیمیایی از مهمترین مطالبات مطرح شده توسط ساکنان روستای قارلق بود.

گفتنی است در این میز خدمت، معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی، و جمعی از مدیران ادارات فرماندار کنگاور را همراهی کردند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1810

برچسب ها