تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
0

فرماندار همدان : هر گونه جانمایی و فعالیت ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود.

  • کد خبر : 1209
  • ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
فرماندار همدان :  هر گونه جانمایی و فعالیت ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود.

فرماندار همدان : هر گونه جانمایی و فعالیت ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود.

فرماندار همدان با اشاره به آغاز زمان فعالیتهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری گفت : فعالیت ستادهای فرعی تبلیغاتی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان باید در چارچوب قانون باشد

 همدان _ فرین _محمد علی محمدی با بیان اینکه مهلت قانونی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از ۷ لغایت ۲۶ خرداد پیش بینی شده است تصریح کرد : جانمایی و فعالیت هرگونه مکان تحت عنوان ستاد تبلیغاتی داوطلبان باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود.

وی اضافه کرد : در صورت عدم هماهنگی قبلی، فعالیت ستاد تبلیغاتی داوطلبان و کلیه مسئولیتهای قانونی ناشی از هرگونه پیشامد احتمالی، متوجه کسانی است که ستادهای مزبور را بدون هماهنگی با فرمانداری جانمایی و راه اندازی کرده اند .

فرماندار همدان با توجه به دستورالعمل های بهداشتی انتخابات ۲۸ خرداد تاکید کرد : رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی با توجه به طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها برای کلیه افراد مرتبط با انتخابات، الزامی است.

وی افزود : هر گونه تجمع انتخاباتی، مراسم سخنرانی، گفتگو و مناظره در مکان های سربسته از قبیل مساجد، سالن های اجتماعات، تالارهای پذیرایی و سالن های ورزشی ممنوع است و اینگونه برنامه ها باید در فضای باز و مطابق با شیوه نامه باشد.

محمدی یاد آور شد : برگزاری مراسم استقبال از کاندیداها، راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی و موارد مشابه مطلقاً ممنوع است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1209

برچسب ها