تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
1

فرماندار همدان : نظارت بر قیمت و کیفیت روغن موتور تشدید شود  

  • کد خبر : 4508
  • ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
فرماندار همدان : نظارت بر قیمت و کیفیت روغن موتور تشدید شود   

فرماندار همدان :

 نظارت بر قیمت و کیفیت روغن موتور تشدید شود

 

فرماندار همدان خواستار تشدید نظارت بر کیفیت و قیمت روغن موتور در واحد های صنفی این شهرستان شد

 

به گزارش الوند _محمد علی محمدی در ستاد تنظیم بازار همدان  با بیان اینکه بازرسی ها در سه مجموعه صمت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف باید هدفمند و‌دارای بازخورد مشخص باشد ،اظهار داشت : ماشین آلات کشاورزی، تعداد قابل توجه خودروهای سنگین در استان و سایر خودروهای سبک به این محصول نیاز دارند و باید متناسب با جامعه هدف و اخبار تخلفات در این حوزه نظارت هدفمند در شبکه توزیع و فروش اعمال گردد.

 

فرماندار همدان افزود : روغن موتور از جمله مواردی هست که مشکل داریم و موضوع را به اتحادیه مربوطه تذکر دادیم نظارت بر قیمت و‌کیفیت روغن موتور در واحدهای صنفی همدان تشدید شود

 

وی با بیان اینکه در ارتباط با سرانه ها در شهر همدان نواقصی وجود دارد، تصریح کرد : نقاطی ازشهر نانوایی اضافه داریم و در نقاط دیگری کمبود داریم یا مجبور به استقرار کانتیتر می شویم. تعدد بانکها در یک خیابان یا چند خیابان به همین صورت است.

 

فرماندار همدان افزود : طبق قانون مدیریت شهری باید این وضعیت را مدیریت کند و متناسب پراکندگی جمعیت در اقصی نقاط شهر کاربری های تعریف شده و خدمات مورد نیاز مردم تامین شود.

 

محمدی در ادامه تاکید کرد : برنج و گوشت ویژه هیاتهای حسینی و مصرف کنندکان در ماه محرم و صفر پیش بینی شده است که انتظار داریم نظارت دقیق بر کیفیت برنج هیاتهای حسینی اعمال شود و با هماهنگی شورای هیاتهای حسینی و سازمان تبلیغات اسلامی در اختیار آنها قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه تا کنون ۱۷۴ هزار تن گندم تضمینی از کشاورزان خریداری شده گفت : ازعملکرد برخی از مراکز خرید استان گله مندیم چون در محاسبه افت عملکرد خوبی نداریم و متاسفانه گاهی با رد یک ‌محصول این محموله به استانهای مجاور به راحتی منتقل و تحویل می شود.

 

فرماندار همدان یاد آور شد : در حمل گندم بویژه در مراکز خرید بخش قهاوند مشکل داریم که به مشکلات شرکت متعهد به حمل و‌نقل باید رسیدگی و در این زمینه بازنگری شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4508