تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
1

فرماندار صحنه: پرداخت خسارت به ساکنان روستاهای حوزه سد قشلاق بر اساس نظر کارشناسی خواهد بود

  • کد خبر : 2415
  • ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۹
فرماندار صحنه:  پرداخت خسارت به ساکنان روستاهای حوزه سد قشلاق بر اساس نظر کارشناسی خواهد بود

فرماندار صحنه:

پرداخت خسارت به ساکنان روستاهای حوزه سد قشلاق بر اساس نظر کارشناسی خواهد بود

فرماندار صحنه بر پرداخت خسارت به ساکنان روستاهای حوزه سد قشلاق تاکید کرد و گفت: این مطالبات به طور کامل پرداخت و رسیدگی نشده است که باید طبق نظر کارشناسان مطالبات آنان پرداخت شود

 

به گزارش الوند_ جلسه بررسی مشکلات حوزه سد قشلاق به ریاست فرماندار صحنه و باحضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه،اعضای شورای تامین این شهرستان،جمعی از مدیران شهرستانی و نمایندگانی از اهالی روستاهای قشلاق و اسلام آباد در محل سالن جلسات فرمانداری صحنه برگزار شد.

علیرضاحیدری در ابتدای جلسه با اشاره به بررسی درخواست اهالی درخصوص نحوه تملک زمین‌های این روستاها و پرداخت خسارت به روستاییان و همچنین اعتراض از نظر قیمت گذاری کارشناسان، اظهار داشت: این موضوع براساس نظر هیئت کارشناسی صورت گرفته و طبق قانون خسارات تعیین شده به اهالی روستا پرداخت میگردد.

وی افزود: آب منطقه ای استان و مسئولین شهرستانی پیگیر تعیین تکلیف اراضی مردم روستا بوده و بدنبال پرداخت مطالبات مردم این روستاها هستند.

رییس شورای تامین شهرستان صحنه تصریح کرد: اهالی این روستاها در قبال به زیر آب رفتن خانه ها و زمین‌های خود و یا مهاجرت درخواست خسارت کردند که همچنان این مطالبه به طور کامل پرداخت و رسیدگی نشده است که باید طبق نظر کارشناسان مطالبات آنان پرداخت شود.

حیدری در پایان یاد آور شد :مردم این روستاها برای دريافت مطالبات خود می‌توانند به آب منطقه ای استان مراجعه نمایند و آن دسته از اهالی روستاها که نسبت به قیمت گذاری هیئت کارشناسی اعتراض دارند ،می‌توانند با در دست داشتن مستندات و ادله به دادگستری شهرستان جهت طرح دعوی مراجعه کنند تا به درخواست آنها رسیدگی شود .

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2415

برچسب ها