تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
1

فرماندار سنقر: مردم باید مدیریت و کنترل بازار را با ثبات و یکنواختی قیمت ها حس کنند

  • کد خبر : 2696
  • ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
فرماندار سنقر:  مردم باید مدیریت و کنترل بازار را با ثبات و یکنواختی قیمت ها حس کنند

فرماندار سنقر:

مردم باید مدیریت و کنترل بازار را با ثبات و یکنواختی قیمت ها حس کنند

فرماندار سنقروکلیایی گفت: بازرسی ها و کنترل بازار باید بنحوی صورت گیرد که با ثبات و یکنواختی قیمت ها، مردم مدیریت و نتیجه این نظارت ها را حس کنند.

 

به گزارش الوند_ غلامرضا مرتضوی در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان سنقروکلیایی اظهار داشت: تفاوت قیمت ها در سطح بازار قابل پذیرش نبوده و می طلبد دستگاه های زیرمجموعه کارگروه زمینه بازرسی ها را بیش از پیش فراهم کنند که در این راستا می توان ازظرفیت اتحادیه ها و مجمع امور صنفی نیز بهره‌ برد.

وی افزود: تعداد ٣۶٠ مورد بازرسی در طول ٢٠ روز گذشته در سطح بازار انجام گرفته که ٢۵ مورد تخلف از این بازرسی ها مشاهده و منجر به تشکیل پرونده شده است.

فرماندار سنقروکلیایی ادامه داد: دستگاه های ذیربط کارگروه اقدام مشترک در سطح شهرستان با افزایش بازرسی ها و کنترل بازار تلاش کنند که با ثبات و یکنواختی قیمت ها، مردم مدیریت و نتیجه این نظارت ها را حس کنند.

وی وضعیت انبارها با رصد های صورت گرفته در تامین اقلام اساسی را در سطح شهرستان مطلوب ارزیابی کرد.

رییس کارگروه تنظیم بازار شهرستان سنقروکلیایی تاکید کرد: دستگاه های مسئول پُر بودن انبار کالاهای اساسی و پیش بینی تمهیدات لازم در ایام نزدیک به بازار شب عید را هم اکنون مد نظر داشته و برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2696

برچسب ها