تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
3

فرماندار سنقر: سنقر و کلیایی آماده استقبال از سرمایه گذاران با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود است

  • کد خبر : 2520
  • ۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
فرماندار سنقر:  سنقر و کلیایی آماده استقبال از سرمایه گذاران با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود است

سنقر و کلیایی آماده استقبال از سرمایه گذاران با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود است

فرماندار سنقر بر آمادگی این شهرستان در استقبال از سرمایه گذاران با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود تاکید کرد و گفت: موقعیت و فاصله نسبتا مساوی با مراکز سه استان از جمله ویژگی های این شهرستان برای جذب سرمایه گذار است.

 

به گزارش الوند_ صبح امروز نشستی به منظور بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان در حوزه معادن، پالایشگاه گازی، نیروگاه خورشیدی و همچنین توسعه پتروشیمی با حضور فرماندار سنقروکلیایی، نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاون برنامه ریزی و توسعه شستا، برخی از مدیران این مجموعه، مدیر کل و معاون مدیر کل صمت کرمانشاه و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد.

فرماندار سنقر در این جلسه گفت: ظرفیت های اداری و امکانات این شهرستان آماده استقبال از سرمایه گذاران هستند

غلامرضا مرتضوی افزود: موقعیت شهرستان سنقروکلیایی با فاصله نسبتا مساوی با مراکز سه استان و همچینن شرایط آب و هوایی مناسب مستعد سرمایه گذاری در فعالیت های متعدد  و متنوع است.

وی ادامه داد: شهرستان یکی از قطب های کشاورزی، دامپروری و پرورش طیور است و پتانسیل بسیار خوبی در این زمینه دارد.

مقام عالی دولت در شهرستان سنقروکلیایی یکی از بزرگترین واحد های صنعتی شهرستان را واحد پتروشیمی سنقر معرفی کرد و توسعه این واحد را با توجه به ظرفیت شستا و هلدینگ های زیر مجموعه مستعد دانست.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: شهرستان در زنجیره تولید از ظرفیت های بالقوه ای برخوردار است و همینطور این ظرفیت ها در حوزه های مختلف در شهرستان وجود دارد که انتظار میرود مجموعه شستا با بهره گیری از توان این مجوعه از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

نماینده شهرستان سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه نگاه ما بیشتر به توسعه حوزه صنعتی شهرستان افزود: زیرساخت ها در حوزه صنعت در شهرستان فراهم است و آماده حضور سرمایه گذاران در این شهرستان است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2520

برچسب ها