تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2

فرماندار سنقروکلیایی: والاترین رسالت انسانی ما امروزه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است

  • کد خبر : 5309
  • ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹
فرماندار سنقروکلیایی:  والاترین رسالت انسانی ما امروزه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است

فرماندار سنقروکلیایی:

والاترین رسالت انسانی ما امروزه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است

فرماندار سنقروکلیایی گفت: والاترین رسالت انسانی ما امروزه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است که همواره با نام جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد.

به گزارش الوند _ غلامرضا مرتضوی در مراسم یادواره شهدای دانش آموز شهرستان سنقر که با حضور امام جمعه و برخی از مسئولین و دانش آموزان برگزار شد، اظهار داشت: جوانان و دانش آموزان ما در زمان پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پا به پای اقشار مختلف مردم رشادت و از خود گذشتگی نشان دادند.

فرماندار سنقروکلیایی ادامه داد: ٣۶ هزار دانش آموز شهید موید و گواه بر این ادعاست که با الگو گرفتن از قیام امام حسین (ع) وبا بصیرت و آگاهی راه خود را انتخاب کردند.

وی افزود: والاترین رسالت انسانی ما امروزه انتقال فرهنگ ایثاروشهادت به نسل جدید است یعنی همان جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) می باشد.

فرماندار سنقروکلیایی با بیان اینکه امروز دشمن از طریق جنگ ترکیبی و چند وجهی و به صورت فناورانه و در بستر فضای مجازی فعالیت می کنند، تاکید کرد: دانش آموزان باید در این شرایط آگاه و هوشیار قدم بردارند تا اقدامات ما نخواسته در راستای اهداف دشمن قرار نگیرد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5309