تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
1

فرماندار تویسرکان: سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل فرصتی مناسب برای احیای مبانی و اصول فکری بنیانگذار انقلاب اسلامی و تبیین شخصیت فکری و عملی امام برای نوجوانان و جوانان است

  • کد خبر : 3963
  • ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
فرماندار تویسرکان:  سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل فرصتی مناسب برای احیای مبانی و اصول فکری بنیانگذار انقلاب اسلامی و تبیین شخصیت فکری و عملی امام برای نوجوانان و جوانان است

فرماندار تویسرکان:

سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل فرصتی مناسب برای احیای مبانی و اصول فکری بنیانگذار انقلاب اسلامی و تبیین شخصیت فکری و عملی امام برای نوجوانان و جوانان است

فرماندار شهرستان تویسرکان با اشاره به اینکه شخصیت معنوی و انقلابی بنیانگذار انقلاب اسلامی بر هیچکس پوشیده نیست ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را بهترین زمان برای پرداختن به ابعاد شخصیت امام (ره) و تبیین آن برای جوانان و نوجوانان عنوان کرد.

 

 

همدان_ الوند_ حسین افشاری در جلسه هماهنگی ستاد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شهرستان تویسرکان بیان داشت: برنامه‌های بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره ) باید در شأن و جایگاه ایشان باشد و توجه به مسائل کیفی برنامه‌ها بسیار اهمیت دارد لذا در این راستا باید از ظرفیت‌های مساجد، کانون‌های فرهنگی، پایگاه‌های مقاومت و تشکل‌های مختلف و گروه‌های مردمی بهر‌ه‌ گرفت همچنانکه در برنامه های دیگر از جمله سوم خرداد نیز با استفاده از این ظرفیت ها شاهد اجرای باشکوه آن در سطح شهرستان بودیم.

وی انتقال ارزش‌ها و تبیین ابعاد شخصیتی معمار انقلاب را یک وظیفه همگانی عنوان کرد و گفت: امام انقلاب و نظامی را بنا نهاد که ریشه در معنویت و پاکی دارد و وظیفه دینی ما ایجاب می‌کند که جوانان را به عنوان آینده سازان کشور با شخصیت والای ایشان آشنا نماییم.

فرماندار شهرستان تویسرکان با اشاره به اینکه شخصیت معنوی و انقلابی بنیانگذار انقلاب اسلامی بر هیچکس پوشیده نیست ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را بهترین زمان برای پرداختن به ابعاد شخصیت امام (ره) و تبیین آن برای جوانان و نوجوانان عنوان کرد.

 

افشاری خواستار در اولویت قرار گرفتن روستاها در برپایی مراسم سالگرد ارتحال امام شد و گفت: این مراسم باید در روستاها بنحوی برگزار شود که مردم تفاوت آنرا لمس کرده و نوجوانان نیز با راه و منش امام بیشتر آشنا شوند ضمن اینکه می طلبد ایستگاه های صلواتی نیز فعال شده و به مردم خدمت ارائه کنند.

 

وی تصریح کرد: زائرانی که قصد حضور در مرقد مطهر امام در سالگرد رحلت ایشان را دارند باید حتما کارت شناسایی همراه داشته باشند و از ورود افراد بدون کارت شناسایی ممانعت بعمل خواهد آمد.

 

فرماندار تویسرکان در پایان یادآور شد:طبق هماهنگی صورت گرفته در استان ،یک شرکت اتوبوسرانی با اتوبوس‌های متحد الشکل اقدام به حمل زائرین خواهد کرد و پیرامون این مهم نگرانی وجود ندارد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3963