تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

فرماندار اسد آباد: کمبود نیوجرسی عامل اصلی کندی اجرای طرح جدا سازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد است

  • کد خبر : 2338
  • ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
فرماندار اسد آباد:  کمبود نیوجرسی عامل اصلی کندی اجرای طرح جدا سازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد است

فرماندار اسد آباد:

کمبود نیوجرسی عامل اصلی کندی طرح جدا سازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد است

فرماندار اسدآباد از اجرای ۷ کیلومتر نصب نیوجرسی در طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه این شهرستان خبر داد و گفت: کمبود نیوجرسی عامل اصلی کندی اجرای این طرح است.

به گزارش الوند_سعید کتابی در شورای ترافیک اسدآباد اظهار کرد:طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد دارای دو قرار داد نصب نیوجرسی و روشنایی با اعتباری افزون بر ۱۴میلیارد تومان بوده که  تاکنون در این طرح ۷کیلومتر نیوجرسی و روشنایی اجرا و نصب شده و با مساعد شدن شرایط هوا در اسفند ماه مابقی طرح نیز اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اجرای ۷ کیلومتر از این طرح نقش بسزایی در رضایتمندی مردم و همچنین کاهش تصادفات داشته است، یاد آور شد: از سال گذشته با تصمیمات اتخاذ شده و پیگیری‌ها طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد با نیوجرسی از راهدارخانه به سمت همدان به طول ۱۵ کیلومتر آغاز شده که با مساعد شدن هوا  ادامه کار تداوم خواهد یافت.

نماینده عالی دولت در شهرستان اسدآباد تصادفات رخ به رخ و انحراف بهچپ رااز بیشترین علل تصادفات در گردنه اسدآباد عنوان کرد و گفت: اجرای طرح فوق نقش موثری در کاهش آمارحوادث این محور حادثه خیز گردنه خواهد داشت که با اتمام نصب نیوجرسی و نصب روشنایی ایمن‌سازی گردنه کامل خواهد شد، ضمن اینکه برای روکش آسفالت گردنه با پیمانکار دیگری نیز عقد قرار شده است.

کتابی کمبود نیوجرسی را از دلایل زمانبر شدن و کندی این طرح برشمرد و یادآور شد : استان همدان تنها یک واحد تولید کننده نیوجرسی دارد مقرر شده با اولویت این طرح، نیوجرسی مورد نیاز را تأمین کند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2338

برچسب ها